Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Barátnőm azt mondta szeret,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátnőm azt mondta szeret, de mégis szakított velem. (Bővebben lent)?

Figyelt kérdés
Tegnap egyik pillanatról a másikra szakítot velem a barátnőm. Sajnos a barátnőmnek van egy vele született betegsége, ami sajnos nem gyógyítható. És az elmúlt héten előjött egy tünet nála, amitől nagyon megijedt és emiatt szakított velem. Az indoka az volt, hogy nem akarja és nem várhatja el tőlem azt, hogy a betegsége miatt vele legyek. Azt is mondta, hogy a betegsége miatt undorodik magától. Hiába mondtam neki, hogy én vele szeretnék maradni és segíteni szeretnék mindenben, mégis eldobott magától. :( Pedig én tényleg bármit megtennék érte, tiszta szívemből szeretem és ha ne adj isten komolyabbra fordulna a betegsége, akkor sem hagynám el. Hiába mondtam neki, hogy szükségem van rá, nem értette meg és elkezdett kicsit bunkózni velem. Szerintetek mit tehetnék azért, hogy újra vele lehessek? Szerintem most azt hiszi, hogy csak sajnálatból, szánalomból lennék vele, pedig ez nem így van. Kérlek segítsetek. :(

2013. dec. 3. 13:52
 1/7 anonim ***** válasza:
Légy kicsit türelmes, holnap menj el hozzá, hátha már nyugodtabb lesz és mondd el neki szépen azt, amit gondolsz, hogy szereted és mellette állsz. Bár nem mondtad a betegségét, de ha komoly azért érthető, hogy hirtelen olyanokat mond vagy tesz, amely meggondolatlan is lehet.
2013. dec. 3. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Mi a betegsége?
2013. dec. 3. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Autoimmun betegsége van. :(
2013. dec. 3. 14:46
 4/7 anonim ***** válasza:
Keresd fel egy csokor virággal! :)
2013. dec. 3. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Az autoimmun betegség az egy gyűjtőnév, milyen fajtába tartozik? A legtöbb gyógyszerrel ha nem is meggyógyítható, de a tünetek kordában tarthatók.
2013. dec. 3. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Gyógyszeres kezelés szerencsére elég neki, a fajtáját sajnos nem tudom megmondani, pedig mondta...
2013. dec. 3. 18:10
 7/7 anonim ***** válasza:
Az egyik volt barátnőmnek is valami ilyesmi betegsége volt (rég volt már) ha jól emlékszem vasat vagy szelént nem termelt, vagy raktározott a szervezete neki. Azóta már mással van.
2013. dec. 3. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!