Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Soha nem lehetek már együtt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Soha nem lehetek már együtt azzal, akivel szerettem volna. Mi értelme így a sikereknek / jó dolgoknak az életben, ha nem oszthatom meg vele?

Figyelt kérdés
Oké, lehet, hogy levágott néhány biztosítékot a fejemben ez a dolog..
2013. dec. 4. 04:17
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

Azért nem volt hosszabb kapcsolatom, mert úgy voltam vele, hogy aki egyszerűen nem passzol hozzám hosszabb távon, azzal kár erőltetni, mert úgy sem fog működni, így ne raboljuk egymás idejét.


Mi a fenének senyvedtem volna a fosban, ha kereshetek boldog kapcsolatot is?


Elárulod?


Az ilyenek miatt van az is, hogy látok embereket akik már tényleg az utolsó utáni esélyt is megadják, aminek már semmi értelme, ezáltal éveket elpocsékolnak az életükből boldogtalanul. És akkor csodálkoznak azon, ha elszállt az idő, és még 30 vagy x évesen is egyedül vannak , pár nélkül, és nehéz ismerkedni ennyi idősen...


Hát kösz nem.

2013. dec. 4. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:

Miért van tele az oldal olyan elmebeteg sz.arházi emberekkel, akik meg akarják győzni a boldog kapcsolatban élő embereket, hogy úgyis vége lesz?

Velem is csinálták már, legszívesebben odahánynék az ilyen emberek elé. Tanuljatok már meg örülni a másik ember boldogságának!

2013. dec. 4. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
79%

Engem nem zavar mások boldogsága, de nem érdekel a kapcsolatosdi. Azt csinálok amit akarok, nekem a melón kívül ne dirigáljanak, ne osszák be a szabadidőmet, ne balhézzanak ha csak két nap múlva mosogatok el mert akkor van kedvem.

36 F

2013. dec. 4. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Én megértem azt aki szerint tönkre fog menni. Ez nem károgás és nem a keserü a szőlő esete hanem sajnos realitás. Ha mai világot értékeket erkölcsi fertőt elnézem, a házasság sem életbiztosítás. Naivság azt hinni, hogy akik összeházasodtak azok utána élnek életük végéig boldogan. Azt nem hiszem nem kell válóperes ügyvédnek lenni ahhoz, hogy tapasztaljuk. Házasság sem jelent semmit, ugyanugy tönkremehetnek a dolgok. Ezer millió dolog miatt félremehet a kapcsolat. Persze nem 3 év alatt hanem mondjuk 20 év távlatában de sajnos az esélye mindig megvan.
2013. dec. 4. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

14


Nem lepődtem meg. Volt itt már ilyen megnyilvánulás a boldog kapcsolatok felé. Szóval már kb vártam is...


Nem mondtam, hogy a házasság a biztosíték bármire is....hol írtam ilyet? Az a biztosíték, hogy olyan emberek vagyunk, a férjem is meg én is, akik kölcsönösen, veszekedés görcsölés nélkül, pusztán megfelelő kommunikációval, tökéletesen kijövünk egymással. Megvannak az igazi érzések, és minden, ami ahhoz kell, hogy együtt maradjunk.


Magasról leszarom a válási statisztikákat meg ilyeneket, az nem az én nyomorom. Végül is nem én váltam el:)


Lehet jól, meg lehet rosszul választani. Ennyi.

2013. dec. 4. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Csak nehogy elkiabáld... rengeteg hozzád hasonló döbbent nőt láttam. Az ő férjük, kapcsolatuk is maga volt a tökély...de ezen nem vitatkozunk. Én örülnék a legjobban ha ti nem jutnátok később szomorú sorsra és valóban lehetne miben reménykedni ha szerelemről van szó. A legjobbakat!
2013. dec. 4. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!