Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy nyugodjak bele, hogy nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy nyugodjak bele, hogy nem lesz örökké az enyém?

Figyelt kérdés

Nagyon szeretem a párom (aki most már a vőlegényem), és egyszerűen nem tudom elfogadni a gondolatot, hogy nem lesz örökké az enyém. Ha hibázok, fel is út, le is út, és bárhogy is próbálok, ebbe nem tudok belenyugodni.


Hogy tudnám magammal elfogadtatni a gondolatot?


2013. dec. 4. 18:45
 1/5 anonim ***** válasza:
De honnan tudod, hogy ez így van? Szerintem állj hozzá kicsit pozitívabban, bármi megtörténhet! :)
2013. dec. 4. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Minek jegyzett el, ha ő nem szeret??!!!
2013. dec. 4. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Nem mondtam, hogy nem szeret.

Csak attól félek, hogy bármikor megváltozhatnak az érzelmei irányomba, és ez ellen nem tehetek semmit.

2013. dec. 4. 18:47
 4/5 anonim ***** válasza:
Ez oda-vissza dolog. De ha minden rendben megy, ápoljátok a kapcsolatotokat, akkor nemhiszem hogy gond lenne, hisz eljegyzett, tehát szeret, és veled szeretné leélni az életét. A beszélgetés, az odafigyelés a fontos :)
2013. dec. 4. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Sajnos ennek megvan az esélye. Én is erre gondolok minden egyes kapcsolatomnál. Úgy érzem már közel járok, hogy sikerüljön elfogadni belenyugodni. Minden változik az életben. A körülöttünk lévő emberek is. Az a tiéd amit te adtál másoknak. Meg amit megettél. Minden más múlandó, az érzések változnak az emberek jönnek mennek. Sajnos nem tudlak megnyugtatni mert jól látod a dolgot! Sőt igazából sajnos elkeseritőbb a helyzet mert nem csak akkor lehet vége ha te hibázol hanem ezer és millió ok miatt érhet még véget egy kapcsolat. :( Nálunk pl mindig volt egy harmadik fél a másik részéről. Nem lehet elzárni, hogy soha senki hozzá ne nyúlhasson ha beleszeret másba akkor sajnos elmegy. Vagy ha a viselkedése olyanná változik amit nem tudsz elviselni akkor kénytelen lehetsz kilépni belőle igy is jártam már pedig a gondolattól is irtóztam, hogy valaha nélküle. De mégis meg kellett tennem!! Azóta igyekszem a mára alapozni, mert a holnap talaja túl ingatag ehhez. Azzal a pillanatnyi kis boldogsággal kell beérnünk ami hétköznapokban nekünk jut mert sosem tudhatjuk mikor mennyit kapunk lesz-e alkalmunk élvezni még. :(
2013. dec. 4. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!