Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan nyugodjak meg?

Figyelt kérdés
Barátom elutazott 1 hétre kirándulni az osztályával,meg még pár osztály.. nem iszik sűrűn,de ha rábeszélik akkor igen.Megigérte,hogy nem iszik,erre puff visszahallom,hogy 3 nagy pohár jéger lecsúszott,de nekem pedig azt irta,hogy kólát iszik..Kegyetlenül ideges és féltékeny vagyok,féltem erre pont megcsinálja amitől féltem..félek,hogy megcsal ittas állapotban,amúgyis sok a könnyüvérű nőcske van ott..
2013. szept. 4. 19:39
 1/10 A kérdező kommentje:
mit irjak neki,hogy kapcsoljon? az lemaradt,hogy gyorsan megfoja az ital..
2013. szept. 4. 19:40
 2/10 anonim ***** válasza:
2013. szept. 4. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Minél inkább tiltod,annál inkább csinálja.A pasikat nem szabad korlátozni,és hadd érezze már jól magát.Ezzel a házisárkány viselkedéssel magad alatt vágod a fát.
2013. szept. 4. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
nem szeretnék házi sárkány lenni,de annyira féltem + tudom,hogy milyen a társaság. :(
2013. szept. 4. 19:46
 5/10 anonim ***** válasza:
Ne csinálj semmit. Ha csak azért nem csal meg, mert éppen írsz neki valamit és kapcsol az miért is jó? Akkor megteszi legközelebb. Nem figyelheted folyamatosan. Próbálj megbízni benne. Ha megteszi akkor pedig ennyit ért..
2013. szept. 4. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Ha úgy viselkedsz, mintha az anyja lennél, akkor ha nem is csal meg, úgy kiábrándul, hogy az életben nem tudod visszahódítani...

Ha annyira megbízhatatlan a barátod szerinted, hogy pár pohár ital után megcsal, akkor minek vagy vele?

2013. szept. 4. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

jaj, itt a baj már nem kicsi. Tudnék ezzel a témával kapcsolatban neked regényeket írni (saját tapasztalatból és megfigyelésből) de lerövidítem.


1.Nem lehet rábeszélni senkit a piára. Ha inni akar iszik, ha nem, akkor nem!

2.Megígérte, hogy nem iszik. Már miért ne ihatna?? miért kell ilyeneket ígértetni vele? ilyenkor csak te csalódsz

3. azért hazudott, mert igen is egy házisárkány vagy és nem akarta, hogy kiverd a balhét, mert jól akarja érezni magát, de ha te meg elkezdesz hisztizni, elbas*od a kedvét.

4.ideges és féltékeny vagy?? miért miért? mert jól érzi magát? szerintem önbizalomhiányos vagy és ha így folytatod a drága barátod el fog hagyni. És akkor majd mondhatod, hogy milyen bunkó, gerinctelen stb pedig te kergetted ebbe

5. félsz, hogy megcsal, ergo itt nincs bizalom. na már most egy kapcsolat fő alappillére a bizalom, anélkül egy sz*rt nem ér, már ne haragudj. A másik meg, hogy nem elég, hogy benne nem bízol de saját magadban sem... az ilyen gyenge emberek mint te, ráhárítják másokra a saját tulajdonságaikat. pl. ha te feszt hazudsz, akkor azt hiszed körülötted is mindenki hazudik

6. félted?? miért? ki ő neked a gyereked? nem tudom hány évesek vagytok, de szerintem tud magára vigyázni.

7. utoljára pedig: az ital nem kifogás semmire. Szóval ha megcsal, nem azért fog megcsalni mert ivott, hanem mert sosem szeretett.


Hogy nyugodj le? Számolj el tízig. Tegyél be egy vidám, gyors zenét és táncolj vagy csak feküdj és hallgasd. Ha meg még mindig nem nyugodtál le, írj privit. Tuti tudok segíteni.

2013. szept. 4. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Így visszaolvasva nem épp kedves hangnemben írtam meg. Bocsi, de ez az igazság, nem megbántani akarlak. Előző vagyok.
2013. szept. 4. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 Pendulum92 ***** válasza:

Ha izgulsz a dolgon tudod befolyásolni? MIndkét esetben egyetlen egy dolog fog történni, ami történni akar. Ha nem tudod befolyásolni az eseményeket, érdemes magad rommá izgulni?


Ha rádjön az agyf...sz, vegyél 3 mély levegőt, figyelj az érzésre ekkor, és ahogy megy ki és be a levegő. Ezt ismételd, akárhányszor rádjön.

2013. szept. 4. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2013. szept. 5. 10:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!