Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk, ti is így viselkednétek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, ti is így viselkednétek mikor a barátnőtökkel kellene legyetek? Vagy csak felfújom ezt?

Figyelt kérdés

Sokat kell tanulnunk mostanában, és elég ritkán találkozunk kettesben a barátommal.

Egy suliba járunk,így szünetekben mikor nincs dogája vagy hasonló, lejön hozzám, ott találkozunk, ami ugye 10-15 perc egy nap.

Úgy gondolom, hogy ez elég kevés idő, ezért legalább ezt a pár percet egymással foglalkozva töltsük.

Viszont elég gyakran van az, hogy jön az osztályba, elvileg hozzám, odamegyek mellé meg minden, erre elkezd kiabálni az osztály másik végébe a haverjához,hogy mikor menjenek kocsmázni, vagy hasonlóak.

Akkor még, folyton lesi mi történik a háttérben, ki mit mond,mit ordibálnak a lányok, van hogy odaszól nekik, valamivel elkezdi piszkálni őket.

Olyan is volt,hogy kezdtem mesélni neki valamit, és Közben szólt oda az egyik lánynak.

Vagy ma is, miközben ott álltam vele, elkezdte mesélni az egyik lány osztálytársamnak,hogy ő milyen jegyet kapott az oszt.főnökünktől...pedig alig ismeri őt.

Ilyenkor, ha látom hogy nem velem foglalkozik, én is odamegyek az egyik osztálytársamhoz, vagy leülök és átolvasom a leckéket, erre ő mindig megkérdi,hogy most miért mentem el...

NEm arról van szó,hogy ki akarom sajátítani, sőt, de ha már hozzám jön fel, legalább azt a 10 percet töltse el azzal,hogy velem foglalkozik. Vagy ha nem akarja ne jöjjön.

De ez nekem fura így mostanában.

Abban szeretném a véleményetek kérni,hogy ez nektek is rosszul esne-e, vagy minden fiú így viselkedik,és ne vegyem szívre?

17L


2013. dec. 4. 20:39
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Ne aggódj, simán nem szeret:D
2013. dec. 4. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
1.gondolom egy perc alatt végig sem olvastad...
2013. dec. 4. 20:41
 3/13 anonim ***** válasza:

Képzeld végig olvastam, ilyen király vagyok:D



Szerinted ha 1 nap ennyi időt szán rád, és még szünetben amikor mellette vagy akkor is másnak vagánykodik, illetve mással beszél, mennyire szerethet téged? Gondolkozz már.

2013. dec. 4. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Én is elolvastam egy perc alatt. Egyébként örljél neki hogy egyáltalán 17 évesen van barátod. Én mit nema dnék egy barátnőért... na megyek, vár a GTA 5.
2013. dec. 4. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Szia, mikor én 17 voltam, tisztelettel bántam a barátnőmmel és meghallgattam/odafigyeltem rá és persze a barátok is fontosak voltak, de nem ment a kapcsolat rovására. Szerintem ez a srác egy paraszt és szakíts vele, találsz jobbat több százat, aki tisztelni és szeretni fog. Fogadd meg a tanácsomat! 24F
2013. dec. 4. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
NE te menj oda hozzá ha bemegy az osztályotokba, várd meg h odamenjen. Ha meg nem megy mert másokkal foglalkozik, akkor nem hiányzik az neki h beszéljetek. Délutánokat nem töltitek együtt?
2013. dec. 4. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

akkor tényleg nem én túlzom el,és jogosan érzem rosszul magam:(

Csak általában én mindent túlkomplikálok, ezért is kérdeztem meg,hogy más így viselkedne-e a barátnőjével...

2013. dec. 4. 20:47
 8/13 A kérdező kommentje:

Nem töltjük együtt sajnos.

Suli után mindketten már irányba utazunk haza.

1-2 hónaponként találkozunk egyszer hétvégén is. Jobb esetben 2x.

2013. dec. 4. 20:48
 9/13 anonim ***** válasza:

Nem túlzod el , egyszerűen leszar... :( jobban jársz ha szakítasz vele, mert ha eddig nem vette észre magát ezután se fogja.

20 L

2013. dec. 4. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Oh hát drága, ez nem kapcsolat..legalább a hétvégéket töltenétek együtt... Hagyjad a fenébe

20 L

2013. dec. 4. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!