Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mennyi idő után és milyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi idő után és milyen okból kifolyólag szakítottatok a legutóbb?

Figyelt kérdés
Mennyire viselt meg titeket?

2013. dec. 3. 19:42
 1/6 anonim ***** válasza:
0%
Még nem is járunk, majd nem soká fog elutasítani és nagyon meg fog viselni ;)
2013. dec. 3. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nálam úgy volt, hogy minélidősebb lettem annál nehezebb volt.Kb.16 éves koromig úgy voltam vele, hogy a legapróbb hibánál szakítottam,mert egyből kiszerettem belőle("bárcsak képes lennék most is erre"). Azután pedig fordult a kocka és képtelen lettem a szakításra, volt egy fiú aki sokszor megcsalt a hátam mögött, kiderült és így már szakítás lett belőle.Egy 6 éves kapcsolatomban, pedig a végén annyira megromlott, hogy csak sajnálatból voltam vele(ő nem szerett csak kényelemből volt velem),de jött egy férfi akibe bele szerettem és így már egyértelmű volt, hogy magamra is kell gondolnom. Azóta képtelen vagyok szakítani, és eléggé megvisel.Szó szerint akkora fájdalmat érzek, hogy kiszakad a szivem a helyéről
2013. dec. 3. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

4 hónapig voltam együtt a sráccal még 3 éve. Nem tudtam belé szeretni, és úgy gondoltam, hogy nem húzom az agyát, inkább esélyt adok neki is meg magamnak is, hogy megtaláljuk az igazit.

Egyáltalán nem viselt meg, sőt... fellélegeztem.

2013. dec. 3. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
11 hónapig jártunk az előző barátommal, napra pontosan egy hónapja szakított velem.teljesen összetörte a szívem, az első hét borzasztó volt, aztán napról napra egyre könnyebb. csak mostanában megint a padlóra kerültem, mindenről ő jut eszembe, nagyon hiányzik, szóval most megint kezdődik az esték átsírása és az önsajnáltatás... amúgy első szerelmem volt:) L/17
2013. dec. 3. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

A legutóbbi kapcsolatom kemény 3 hétig tartott. Azért szakítottam a sráccal, mert a hátam mögött nekiállt párkapcsolatot keresni. Mázlim volt hogy megtudtam, és szakítottam vele. Már csak a büszkeségem miatt is megérte:), hogy én dobhattam ki őt. Amúgy nem éreztem túl sok mindent iránta. Csak csalódott voltam.


2 hónappal később ismertem meg azt a férfit aki már a férjem. 3,5 éve vagyunk együtt. Azt érzem, hogy ebből nem lesz szakítás soha.


27/N

2013. dec. 4. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Tavasszal szakított velem az exem, majdnem egy év után, mert rájött, hogy még csajozna, és nem tudja MÉG lekötni magát, de majd valamikor idővel, blablabla.. Kicsit földhöz vágott a sztori az elején, de hát ha így érzi, így érzi.. Mpndjuk relatíve hamar kimásztam belőle. Most meg már időnként jön a szövegekkel (nem maradtunk rossz viszonyban, néha közös haverok által összefutunk, igazából nem is haragszom, elég közömbös.. emberileg jó fej, nem véletlenül voltunk anno együtt, csak hát kapcsolatra alkalmatlan, van ilyen :)), hogy jaj de elbaszta, és hogy nem fog még egy ilyen csajt találni.. Hát, apukám, késő bánat, egy ilyen után biztos nem jönnék vele össze újra :)

25/L

2013. dec. 4. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!