Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek mennyire fontos a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mennyire fontos a szexuális vonzalom egy kapcsolatban? Nektek mennyire döntő ez? Mi a legokosabb döntés ilyen helyzetben?

Figyelt kérdés

Eddig 2 barátom volt, de mindkét kapcsolat nagyon rövid volt. Már vágynék egy normális, komolyabb kapcsolatra. Mindkét barátommal nagy volt közöttünk a vonzalom, az első perctől kezdve.


Viszont most van egy fiú, aki külsőre nem annyira jön be. Nagyon rendes srácnak ismerem, és tetszek neki. Próbálkozik nálam, de nem tudom, mit csináljak. Jól esik, hogy érdeklődik, figyel rám, de úgy érzem, nekem ő inkább csak egy barát. Hiszen szexuális vonzalom nélkül milyen lenne egy kapcsolat?

Az a baj, hogy el sem tudom képzelni pl. hogy csókolózzunk. És így elég nehéz.


Szerintetek mennyire fontos a szexuális vonzalom egy kapcsolatban? Mi lenne a jó döntés?

18/L


2013. dec. 4. 21:55
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Nálam fontos az, hogy vonzódjak az illetőhöz. Ha nincs vonzalom szerintem később sem fog igazán kialakulni. Lehet rosszul gondolom de az ember ösztönösen megérzi elsőre.

Ha jó pár randi után nincs semmilyen vonzalom akkor nincs ennek a kapcsolatnak túl sok esélye.

Sajnos kell a szexuális vonzalom anélkül nem működik hosszabb távon.

2013. dec. 5. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Nem randiztunk még. Csak egy iskolában tanulunk, ott szoktunk találkozni, meg néha facebookon beszélni. Azért nehéz ez a helyzet, mert bármit mondok neki, még ha esetleg meg is bántom (volt már rá példa sajnos), legközelebb ugyanúgy megkérdezi, hogy vagyok, mi a helyzet a velem. Amikor ideges voltam az egyik elrontott dogám miatt, ő nyugtatott meg, és elmagyarázta, hol rontottam el stb. Szóval tényleg rendes. És alapvetően ez tetszik nekem, de nem vonzódom hozzá.

Viszont abban sem vagyok teljesen biztos, hogy ő többet akar, és amíg ebben nem leszek biztos addig nem is akarok erről nyíltan beszélni vele. Mármint megmondani neki hogy nem akarok tőle többet, csak barátságot.

2013. dec. 7. 09:29
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!