Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha nem alakult ki szerelem,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha nem alakult ki szerelem, érdemes tovább folytatni?

Figyelt kérdés

2 hónapja ismerek egy férfit, azóta randizunk. Munkája és edzés miatt kevesebbet találkozunk. Ami zavar benne, hogy ezer arca van, van amikor nagyon gyerekes, akkor nehezen bírom elviselni is. Ő már jött azzal, hogy járjunk, de én még mondtam, hogy találkozgassunk még. Oké, megértette.

Nagyon ritkán tesz gesztusokat, néha úgy üldögélünk egymás mellett, mint 2 haver. Volt már, hogy próbáltam közeledni felé, de akkor kinevetett, azóta nem csinálom... Magától már nem tesz semmit, csak akkor ha búcsúzunk, megcsókol. De csak ennyi, semmi más. Igazából, mint embert, kedvelem csak, de azt nehezen tudom elképzelni, hogy lefeküdjek vele, nem tudom, hogy azért, mert nem alakult még ki így vonzalom vagy nem is fog? Úgy érzem, ha jönne egy "tökösebb" és határozottabb pasi, az simán lecsapna a kezéről...

Amiket hiányolok, mondtam már neki, de nem nagyon változik... Meg úgy érzem, hogy könnyen túl tudnék lépni rajta, ami lehet megint gond... 23L


2013. dec. 5. 14:44
 1/9 A kérdező kommentje:
Meg a másik, látom rajta hogy ragaszkodik hozzám meg komolyra tervez velem.
2013. dec. 5. 14:47
 2/9 Költőnő? ***** válasza:
pfff. ez már meghalt mielőtt megszülethetett volna.
2013. dec. 5. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Nem jó sajna.
2013. dec. 5. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Szerintem nem is akar nagyon lépni, mintha megerőltető lenne neki ez az egész veled kapcsolatban. Csak egy kínlódás. Mintha arra várna, hogy mikor mondod ki h "hagyjuk".
2013. dec. 5. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Én is ebben a cipőben járok. Nincs ennek így jövője, pedig annyira szerettem volna... 25/L
2013. dec. 5. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
De akkor nem értem, hogy miért keres ? Miért csesz le, ha nem írok neki ? Nem értem...
2013. dec. 5. 20:06
 7/9 anonim ***** válasza:
Nem érdemes vele foglalkozni. Addig, míg úgy érzed túl tudsz lépni rajta, addig tedd meg!
2013. dec. 5. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Költőnő? ***** válasza:
mert akarja, mert vak, mert kényelmes, mert ezt ismeri...ect
2013. dec. 6. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Igen, sok oka lehet amiért nem lép le..

az én exem sem ment magától úgy kellett segberúgnom pedig nem volt szerelmes nem szeretett engem. Sajnos sok a gyáva és kényelmes pasi.

2013. dec. 6. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!