Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szakitottatok mar pont Mikulas...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakitottatok mar pont Mikulas napjan a parotokkal? Netan Karacsony elott?

Figyelt kérdés

harom eves kapcsolat, de a pasimrol iden is kiderult,hogy egy unalmas,tutyimutyi alak, iden is elfelejtette,hogy Mikulas van.(vagy inkabb el akarta felejteni,mert lusta volt picit is unnepelyesse tenni).Vegigaludta a delutant.

Tavaly meg a karacsonyom volt olyan,mint egy barmilyen szurke hetkoznapi nap,semmi unneplyesseg reszerol(nem ajandekot vartam, csak egy kis kedvesseget,gesztstu).Szilveszterkor meg kuksoltunk otthon,nala es neztuk a TV-t.A harom evunk alatt ez mar a masodik ilyen.

Mindegy is ez, engem par hete nagyon foglalkoztat a szakitas gondolata.Csak sajnalnam igy,unnepek elott hagyni magara.Bar tudom,nekem lesz rosszabb,mert telhetne olyan tarsasagban nekem a december, aki hangulatossa tudna tenni.

Nem tudom,mi legyen, varjam meg,hogy jarjanak le az unnepek,vagy sokat ne gondolkozzak?ha most szakitok, biztosan nagyon kiborul majd es varatlanul eri...


2013. dec. 5. 19:32
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:
Koszonom szepen a valaszaitokat!:)
2013. dec. 5. 22:20
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!