Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Hogyan szakítottatok a párotok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan szakítottatok a párotokkal?

Figyelt kérdés
Kort nemet is írjatok meg azt, hogy mennyi ideig voltatok együtt!

2013. nov. 29. 19:12
 1/5 anonim ***** válasza:
Smsben. 7 évig. 26/F
2013. nov. 29. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

A legelső megérezte. Az utolsó két hétben már alig beszéltünk, ha felhívott hamar leráztam. Egy évig voltunk együtt, a végére már egyszerűen meguntam az egészet, ő is és a kapcsolatunk is unalmas volt. Végül annyit írtam neki, hogy holnap szeretnék vele találkozni és rögtön tudta mi a helyzet, mondta is hogy összepakolja a holmimat. Akkor 20 éves voltam.

A következővel szintén egy évig voltam, ő szakított.

A mostanival én fogok a héten. Szerintem csak szimplán kihívom kávézni, és megbeszélem vele.

2013. nov. 29. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Most 22 vagyok és nő, előző voltam.
2013. nov. 29. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
49%

Az első kapcsolatomban velem szakítottak. 4 hónap után, azzal hogy csak trófea voltam. És a srác csak arra várt hogy megdönthessen. Még szerelmet is hazudott. Klassz volt így elveszteni a szüzességem 19 évesen...


2. kapcsolat , 10 hónap után: megcsalt, szakítottam, megpofozott, visszaütöttem, majd végleg szakítottam.


3. kapcsolat: smsben : 1 hónap után. Az első éjszakánk után nem volt hajlandó találkozni, majd azt mondta időre van szüksége, hogy gondolkodjon kellek e neki. 3 nap után megírtam, hogy részemről szakítsunk, mert ennek semmi értelme, hogy csak hagy szenvedni. Egyetértett.


4. kapcsolat: msnen szakítottam. másfél hónap után. A srác nem törődött velem, volt hogy 4-5 napig felém se nézett, egy smst se írt hogy élek e. Mikor mondtam mi a gondom, azt felelte, hogy ő ilyen. Kértem hogy találkozzunk, azt mondta nem ér rá velem foglalkozni mindig. Nincs ideje találkozni. Akkor megírtam neki msnen hogy szerintem ennek vége. Mert nekem olyan pasi kell aki törődik velem.

1 hónap múlva megkeresett, hogy szexkapcsolatot akar, elküldtem a francba. Még ő k..rvázott le.


5. kapcsolat, 3 hét után szakítottam msnen. A srácot akivel jártam társkeresőn ismertem meg a neten. Jól kijöttünk, mígnem megláttam azon a társkeresőn, hogy visszaállította magát szinglire, és szerelmet keres. Úgy hogy nekem egy szót se szólt hogy baj van. Csak be akarta biztosítani az új csajt mielőtt kidob. Hát megelőztem. Én dobtam ki őt.


Ezek után úgy gondoltam nem érdemli meg hogy utazásra költsek miatta. Msnen beszéltünk. Megírtam neki, hogy nem szívlelem a megcsalás szándékát sem. Így nem maradok vele. Egyet értett.


Ez után 2 hónappal ismertem meg a férjemet 24 évesen:), akivel a mai napig együtt vagyunk.


27/N

2013. nov. 30. 03:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
49%

1. kapcsolatom 3,5 év után ért véget velem is msnen szakított miután megtalálta az utódomat. Gerinctelenség az ilyen szerintem. Annyit megérdemel mindenki,hogy elé álljak és megmondjam neki!


2. "kapcsolat" 1 év barátság volt kb semmi testiség azért szakitottam vele mert nem éreztünk semmit egymás iránt és nem volt képes a szexre sem.


3. kapcsolat: 4 hónap után kidobott mert megcsaltam egy csókkal. (személyesen jött el megmondani, mert ő korrekt volt - respect.

)

4. kapcsolat: 2 hónap után szakitottam vele mert totálisan hülyére vett, találkozni nem akart csak a kifogások mentek, más lányokra viszont mindig volt ideje valószinü meg is csalt ezért úgy döntöttem szakitok mielőtt ő teszi meg. Jól tettem, még aznap összejött a másikkal. 2 hónapig hitegetett így szeret úgy szeret aztán egyszercsak mintha elvágták volna hűvös lett és hanyag. Szerintem csak szexre kellettem neki.


Sajnos itt nincs happy end, egyedül vagyok jelenleg is.

Az üresjáratokban voltak randijaim, de semmi nem lett belőlük. Egyik srác a 6. találkozó előtt írt egy smst, hogy bocsi de nem érzi a tüzet, inkább hagyjuk egymást.

Holnap lesz egy randim, talán ezúttal több szerencsével járok. Jó volt olvasni az előző hozzászólót, örülök a boldogságának, talán akkor még van remény számunkra is! :)

2013. nov. 30. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!