Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátnőmmel egy éve vagyunk...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátnőmmel egy éve vagyunk együtt. Kijelentette, hogyha 1 hónapon keresztül heti 5x elmegyek éjszaka dolgozni, akkor szakít velem, normális?

Figyelt kérdés

suliba járok, de közben sokat kellene dolgoznom is, mert gyűjtök.

Azt mondta, ha suli végén nem kapom meg a diplomám azért mert a munka a tanulás rovására megy, akkor szakít velem, mert így rá is csak heti 3 nap jutna és zavarná, ha nem lenne meg a diplomám.

Szerintetek szeret? Egyáltalán normális, h ilyet mond?


2013. dec. 5. 23:24
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
100%

Többen írták itt, hogy miért dolgozik?


És mi van akkor, ha olyanok a körülményei, hogy enélkül nem tudná a köv. évi tandíjat kifizetni... vagy mondjuk épp a közös jövőjükre gyűjt? Vagy mondjuk egy jövő nyári közös nyaralásra?


Én azt mondom, heti 3 találkozás nem feltétlenül kevés, én van, hogy a férjemmel nem találkozok ilyen gyakran, pedig egy fedél alatt élünk!


Az ezzel való zsarolás semmiképpen nem fér bele egy párkapcsolatba! Ez nem olyan, mint egy káros szenvedély, vagy másik nő! Pláne nem egy év után!


Én ezek után leülnék vele beszélgetni, elmondanám, mire gyűjtök, miért fontos ez nekem. És ha ezt nem tudja elfogadni, akkor sajnálom, menjen... inkább most, mint 10 év múlva, amikor azt nem fogja elfogadni, hogy a friss apuka csak este esik haza a munkából, hogy az anya kiesett jövedelmét pótolja...

2013. dec. 5. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:

Kérdező:

És bizony nagyon könnyen előfordulhat, hogy ennél sokkal nehezebb lesz nem 1 hónapig, hanem éveken keresztül.

Ekkor nincsen nyafi, meg zsarolgatás, hanem száj befog, beáll a másik mellé, és csinál mint egy makacs szamár, különben gallyra mentek!

Biztosan rábízod az életedet erre a nőre, ő erre alkalmas lesz? (ne nekem válaszolj)

2013. dec. 5. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
nem válaszol ez semmire. csak az ő kis verzióját ismerjük
2013. dec. 5. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 A kérdező kommentje:

Barátnöm ezt üzeni: "nincs több félév a suliban, és hogy nem közös jövő, hanem egy autó, amit egy év múlva amúgy is megvehetnél, enélkül is... és azt is tedd hozzá, hogy nem a heti (egyáltalán nem) 3 alkalom miatt van kiakadva a barátnőd, hanem mert fél, hogy a SZÜLEID ÁLTAL fizetett 3 évet sutba dobod, mert mint valami hisztis kisgyerek, azonnal akarsz mindent"

Ez az ö verziója.

2013. dec. 5. 23:56
 15/24 anonim ***** válasza:
meg is értem őt
2013. dec. 5. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 A kérdező kommentje:
Csakhogy a tanulásom nincs veszélyben a munka miatt, így felesleges a hisztije.
2013. dec. 6. 00:02
 17/24 anonim ***** válasza:

Üzenem a barátnődnek, hogy az exem ugyanezt mondta.

Suttba is dobtam a féléveimet, (vele együtt), és egy másik nővel csodás életet élek, remek karriert futottam be, és nem véletlenül ő a feleségem. Semmi okom a panaszra, de nem úgy éltem ahogy szerinte kéne :)


Van aki társadalmi klisékben gondolkodik (ovoda-iskola-egyetem-szürke élet robotként-halál (közben persze kocsi,lakás,gyerek, és ami csak eszébe jut) ) és van aki éli az életét, és felépiti ami neki tetszik. Lehet dönteni. Utóbbit választottam.

2013. dec. 6. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
Azért azt ne akard bemesélni nekem, hogy ha heti 5 éjszakát végigdolgozol, az nincs hatással a tanulmányaidra... Vagy ilyen zseni lennél, hogy heti 3 óra alvással mindent simán megtanulsz? Mert akkor taníts, mester! :D Bár ha ilyen zseni lennél, lehet, hogy a barátnőd sem aggódna...
2013. dec. 6. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
90%

Üzenem neki:

1. Attól, hogy lesz diplomád, nem biztos, hogy lesz rögtön munkád is, pláne nem olyan fizetéssel, hogy abból kocsit vegyél!


2. Nem ő fizeti a tandíjadat, ergo semmi köze hozzá... lehet, hogy hisztis vagy, de nem követelőzöl szülőktől, hanem saját munkával akarod elérni a céljaidat, ami tisztelendő! Viszont arra tényleg vigyázz, hogy ez a munka a diploma megszerzését ne veszélyeztesse, elvégre a jövődről van szó...


3. A zsarolás, fenyegetés soha egyetlen kapcsolatba sem fér bele! És nincs de, és nincs indok... Pláne nem egyetlen év után! 40 éves nő vagyok, 20 éve házasságban, a férjemmel sok mindenért megküzdöttünk, egymásnak vállat vetve, egymást segítve... de ez 20 év után is válóok lenne a részemről, ha a céljaim elérésében zsarolással vagy fenyegetőzéssel akadályozna!

2013. dec. 6. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
mindenki úgy valósítja meg önmagát, vagy az álmait, ahogy akarja. totál magánügybe szól a bnőd
2013. dec. 6. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!