Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátnőmmel egy éve vagyunk...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátnőmmel egy éve vagyunk együtt. Kijelentette, hogyha 1 hónapon keresztül heti 5x elmegyek éjszaka dolgozni, akkor szakít velem, normális?

Figyelt kérdés

suliba járok, de közben sokat kellene dolgoznom is, mert gyűjtök.

Azt mondta, ha suli végén nem kapom meg a diplomám azért mert a munka a tanulás rovására megy, akkor szakít velem, mert így rá is csak heti 3 nap jutna és zavarná, ha nem lenne meg a diplomám.

Szerintetek szeret? Egyáltalán normális, h ilyet mond?


2013. dec. 5. 23:24
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
*lehet irigy és attól fél pont, hogy mindened meglesz, vele ellentétben...!
2013. dec. 6. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim válasza:
Nekem a volt pasim csinálta ugyan ezt,csak vizsgáim előtt,tanulnom kellett 2ezer oldal tétel,anatómia,latin meg stb és nem tetszett neki hogy akkor nekem a vizsgák fontosabbak voltak,szakítottam vele,a vizsgák napján felkeresett hogy ne haragudjak rá,kibékültünk,eltelt 2hónap dolgozni kezdtem heti 60óra és azt mondta ha nem hagyom ott a munka helyet akkor vége,na itt telt be a pohár ment a levesbe a srác,hozzá teszem nem dolgozik,otthaqyta a sulit is,és elvárja hogy az anyukája eltartsa őt 100ezres fizuból .. -.-"
2014. jan. 3. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
Kedves 22-es, túl rendes voltál, hogy adtál neki egy második esélyt. Nem is értem az ilyen embereket, akiknek az a bajuk, hogy a másik esetleg dolgozni akar...
2014. jan. 3. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:

A 2. oldali kommented alapjan mar jobban ertem a baratnodet. (SRACOK AZT IS OLVASSATOK HOZZA!!!)


Aggodik, ennyi. Meg kibirsz egy egyetemi felevet, hogy megvard hogy dolgozni kezdj, es akkor tuti nem latja karat a tanulmanyod. Meg az allamvizsga is jobban nez ki ha 5-os, mint egy 2-es. :)


Tudod en no vagyok, de nem is ez a lenyeg. Dolgoztam suli mellett - rohadt konnyen tanulok amugy- de egy dolog kimaradt a szamitasbol... allandoan faradt voltam, nem birtam magam kialudni, na meg a csaladi stressz, nem ment a suli. Hiaba megtanultam az anyagot 1 nap alatt (amennyi idok volt ra) egy kettesre, amig a tobbiek atlag 5 nap alatt tanultak meg ugyanazt... egy kettesre... Vajon ha nekem is 5 napom lett volna ra, akkor most hol lennek? Summa cum laude az utolso evben... kb.

2014. febr. 11. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!