Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ennyire üti a 2 dolog egymást?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ennyire üti a 2 dolog egymást? Ti mit gondoltok erről?

Figyelt kérdés

Barátommal így is elég keveset találkozunk kettesben, ezért múlthéten felhoztam azt,hogy hátha most mikuláskor, vagy szombaton elengednének hozzá, legalább ilyen alkalmakkor, mert már kb 4 hónapja nem voltam ott.

Erre ő húzta a vállát,s mondta,hogy eléggé foglalt lesz a hétvégén, sokat kell tanuljon a dolgozatokra. Akkor nem is nyaggattam tovább, ha nem, hát nem.

Ma meg hallom,hogy próbálja rávenni az egyik haverját,hogy menjenek már el szombat este kocsmázni...

Nem értem, hogy ha oda tud menni és időt szakítani rá, akkor azt miért nem akarta,hogy elmenjek hozzá, és az ajándékot is legalább ne suliban adjuk át egymásnak?

Nekem megérte volna 30kmt utazni még egy óráért is...

Nektek ez nem lenne fura?


2013. dec. 6. 14:21
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem szeret.
2013. dec. 6. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Költőnő? ***** válasza:

eléggé üti. Ezek szerint lesz szabadideje, csak azt vmiért mégsem Veled szeretné tölteni.

Megkérdezted őt erről?

vagy csak magadban őrlődsz?

2013. dec. 6. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Nem kérdeztem még meg...alig 2 órája hallottam ezt.

De ha megkérdezném azt mondaná, hogy ők este mennének...de hát akkor is, ha lenne ideje oda menni, akkor ha fontos vagyok félre teszi és velem lenne, nem?/:

2013. dec. 6. 14:26
 4/7 elitélt válasza:
Nem hozàd valo eza fiu hagyagol téged lehet dobni akar
2013. dec. 6. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nem számítasz te már neki sokat :/
2013. dec. 6. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Költőnő? ***** válasza:

hsz-edben meg is válaszoltad a kérdésed.

Én a helyedben azért megkérdezném.

2013. dec. 6. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
kérdezd meg, de ne számíts jóra. ha 4 hónapja nem voltál és most sem akarja, hogy menjél az már rég rossz.. örülnie kéne h tudsz menni és együtt lehettek
2013. dec. 14. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!