Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Bunkóság, ha a barátnőm...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bunkóság, ha a barátnőm fogyózik, szinte csak salátát eszik, én meg az orra előtt eszem a csokit meg a pizzát?

Figyelt kérdés
2013. dec. 6. 18:32
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Ha őt nem zavarja, akkor téged se zavarjon. De van ám szád, megtudod tőle kérdezni ezt.
2013. dec. 6. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Amennyiben a te kedvedért fogyózik akkor eléggé. De a nőkkel nem kell úgy bánni mint egy mákvirággal szóval felesleges emiatt aggódnod, ő döntött úgy.
2013. dec. 6. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Mondd neki hogy húst is egyen mert salátán élve az izmait is elveszíti és löttyedt lesz..
2013. dec. 6. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Mondd meg neki, hogy ne salátázzon, hanem rendes étrendje legyen, úgy éheznie sem kell.
2013. dec. 6. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

nem miattam, sőt nem is értem minek!

el is írtam, nem fogyózik, hanem diétázik, de tökmindegy sztem ugyanaz.. és egyáltalán nem kéne fogynia, teljesen jó alakja van!

2013. dec. 6. 18:36
 6/13 anonim ***** válasza:

igen is, meg nem is

mikor én leszokóban voltam a cigarettáról, nem mondhattam minden mellettem cigizőnek hogy bocs de dobd már el

2013. dec. 6. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
25%
Persze, hogy bunkóság. Ha tudod, hogy van valami célja, akkor direkt hátráltatni, megnehezíteni a dolgát bunkóság.
2013. dec. 6. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
ha nem direkt és nem csámcsogsz önelégülten a pofájába, akkor nem. ő döntött így, ne várja el hogy tekintettel legyen rá mindenki.
2013. dec. 6. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Esetleg kínáld meg,nem hinném hogy pár harapás pizza,és egy kocka csoki nagyon elrontaná valakinek a fogyózását és kilókat hízna tőle...
2013. dec. 6. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

Hát, ha nem is az arcába csámcsogok, de most hol egyek ha velem van egész nap?

Ha meg együtt eszünk meg van sértődve h miért nem eszek én is salátát.

2013. dec. 6. 18:54
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!