Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit gondoltok a távkapolatokró...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok a távkapolatokról? Van értelme?

Figyelt kérdés
Külföldre ment dolgozni és 2 havonta tud haza jönni 1-2 hétre. Azért nem mentem vele mert most fogok érettségizni.

2013. dec. 6. 18:58
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Nagyon nehéz dolog. Velem is volt hasonló, és velünk szerencsére pozitivan alakultak a dolgok, de sajnos a többség tényleg belebukik, nekünk is voltak mélypontok,mikor majdnem vége lett. Nekünk annyival volt egyszerűbb a helyzet, hogy mi 2 évig itthon együtt voltunk, szóval azért már volt egy alapunk, nekem féléves ismeretség kevés lenne ahhoz, hogy annyira megbízzak valalkiben, hogy elengedjem külföldre. Mi egy évet töltöttünk távkapcsolataban, kb 3 havonta tudtunk találkozni, borzasztó volt. Mondjuk amivel nekünk egyszerűbb volt a helyzet, hogy én az egyetem miatt maradtam itthon,mert még egy évem volt hátra az egyetemen, de utána tudtam,hogy ki akarok menni én is. Nem csak miatta, én is vágytam külföldre, szóval nekem nem volt kényszer, hogy utána menjek. Te szeretnél kimenni tőle függetlenül is, vagy kizárólag azért mennél ki, hogy vele együtt maradj? Mert ha csak miatta mennél, de egyébként szíved mélyén inkább itthon maradnál, itthon építenéd az életed, akkor csak azt tudom tanácsolni, hogy nem szabad kimenni,mert megbánod.
2013. dec. 8. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:
Csak miatta mennék. Meg ha mennék akkor csak úgy h max egy év ameddig pénzt gyüjtök.
2013. dec. 8. 21:58
 13/14 anonim ***** válasza:

11:37es vagyok


Neki ezt elmondtad? Ő meddig szeretne kint maradni, mik a távolabbi céljai?

2013. dec. 9. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Távkapcsolat nem kapcsolat
2013. dec. 11. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!