Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek megcsal?

Figyelt kérdés
A barátommal lassan két éve vagyunk együtt,pár hónapja érdekes dolgokon kaptam rajta. Facebookon egy haverja excsajának a képeit töltötte le,mikor megkérdeztem hogy mi ez a haverjára kente vagy teljesen letagadta azokat.A következő az volt mikor feltörtem az emailját hogy társkereső oldalon regisztrált mikor erre is rákérdeztem azt felelte hogy mikor összevesztünk és bosszú volt.A tegnap estin akadtam ki a legjobban; a telefonjára sms érkezett az első sajna kitörölte de a következőt eltudtam olvasni mert elaludt ami a következő volt;"nem értem ezeket a félreértéseket de nem igaz elsőnek hívsz aztán meg nem veszed fel a telefont.Ja és a telefonja állandóan le van némítva.Megkérdeztem hogy van-e valakije,természetesen letagadta.Szerintetek van valakije??
2013. dec. 7. 07:54
1 2
 1/17 QueenRavenna ***** válasza:
Írd ki a telefonszámot amiről jött az sms és hívd fel!
2013. dec. 7. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim válasza:

Szia!

Szerintem semmiképpen sem jó, ha titkolózás, bizalmatlanság, hazudozás megy egy kapcsolatban. Ha valaki rejteget valamit, azt nyilván azért teszi, mert helytelennek érzi a dolgot, vagy pedig ritkán pont azért titkolózik az illető, hogy meglepetést okozzon, de ebben az esetben sajnos nem hiszem, hogy erről lenne szó. :S

Ha meg szeretnéd menteni a kapcsolatot, bár nem biztos, hogy egyáltalán érdemes, de ha mégis, akkor szerintem legyél vele távolságtartó kicsit, ne legyél neki biztos pont, had érezze, hogy elveszíthet.

Ez kemény feladat, színészkedni, meg megállni, hogy ne viselkedj a megszokott formában, de hosszú távon lehet, hogy megéri.

Te is titkolózz, és ne számolj be neki mindenről, kerülj félreérthető helyzetbe, de úgy, hogy ne tudjon sarokba szorítani ilyesmikkel, hogy: bezzeg te megtehetted, vagy te is találkozgattál más fiúkkal.. stb.

2013. dec. 7. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen mindkettőtöknek a tanácsot!kedvesek vagytok! A telefonszám már megvan de még nem sikerült felhívnom mert állandóan foglalt volt.De reggelt írtam egy sms-t a barátom nevében;"szia!elegem van a félreértésekből!Barátnőm van.(és neve)Az anyja telefonjáról.Bár ezt elhibáztam hogy elmondtam neki.Azt mondtam neki hogy felhívjuk együtt és beszélni fog vele! Szerintetek ez így jó lesz?
2013. dec. 7. 08:32
 4/17 anonim ***** válasza:
Szakíts vele mert nem szereted és előbb utóbb kiderül hogy egy bizalmatlan minden lében kanál vagy aki egy kis magánszférát se akar hagyni a párjának és ő fog kidobni mint a kutyát de nem hibáztatnám ha már kifelé kacsingatna egy ilyen ember mellől.
2013. dec. 7. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
nem voltam vele ilyen,de ezt ő produkálta ki magának kedves!!!
2013. dec. 7. 08:40
 6/17 anonim ***** válasza:
Na hagyjuk már drága hogy az is az ő felelőssége amit te teszel.
2013. dec. 7. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim válasza:
Ebbe a vitába nem kell belemenned. ;)
2013. dec. 7. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
szerintem hagyjuk egymást békén mert elkanyarodunk a témától....igazából tehetsz egy szívességet! :* nem ezért vagyunk itt hogy a férfi és női kötelezettségekről okoskodjunk.Egyszerű szövegértés;volt egy kérdés arra kellett válaszolni...
2013. dec. 7. 08:58
 9/17 anonim ***** válasza:
Én a kérdésedre válaszoltam de ha a válaszomat értelmezted volna akkor rájönnél hogy a leírásra reagáltam ami a kérdést hogy megcsal e vagy nem már teljesen másodrendű témává teszi mert nem ebben látom a problémád gyökerét.
2013. dec. 7. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
A probléma ott kezdődött hogy elkezdett titkolózni.Mivel annyira titkolt mindent kénytelen voltam ezt csinálni vele,nem vagyok ilyen alapjáraton de egyszerűen nem láttam más kiutat,és az a vicc hogy egy szót sem mert szólni hogy feltörtem az email-ját,letöröltem a képeket,és az sms-re sem reagált komolyabban.Ez nála elterelés,ismerem.Nem beszélve arról hogy nekem volt egy ilyen kapcsolatom ahol csaltak.
2013. dec. 7. 09:13
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!