Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek tényleg őszinte...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek tényleg őszinte és szeret engemet a barátnőm?

Figyelt kérdés

kb 1 héttel ezelőtt történt a dolog. Megbeszéltük hogy egy bizonyos napon találkozunk egy megadott helyen , munka után.


Viszont a barátnőmnek teljesen kiment a fejéből hogy velem kellett volna találkoznia még jó hogy írtam neki hogy akkor mi lesz. Ekkor derült ki hogy az egyik régi ismerősénél volt.


Végül aztán csak eljött hozzám, és beismerte hogy szólnia kellett volna nekem hogy ne várakozzak az utcán, ráadásul még el is pityeredett és nem győzőt bocsánatot kérni meg hogy nem akarja hogy elveszítsen engemet.


Ti mit gondoltok ? Őszinte velem ? Vagy csak én vagyok túlságosan féltékeny ? Valahogy szeretem ha valami megvan beszélve azt tartsa be az ember.


2013. dec. 7. 09:23
 1/9 anonim ***** válasza:
Szerelemben és üzletben nincs barátság?
2013. dec. 7. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Mekkora idióta vagy! Te még nem felejtettél el semmit? Szerencsétlen lánynak kiment a fejéből a találka, annyira furdalta a lelkiismeret, hogy még el is pityeredet, te meg még itt vergődsz!

Egy átlagcsaj ezt letudta volna annyival, hogy bocsi, nem az hogy pityeregjen meg nem győzzön bocsánatot kérni, hogy el ne veszítsen téged.

2013. dec. 7. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
képzeld kedves utolsó , én eddig mindig tartottam a szavamat :) ha valami közbe jött vagy késtem azonnal szólok neki
2013. dec. 7. 09:29
 4/9 anonim ***** válasza:
De ő elfelejtette, azért nem szólt!
2013. dec. 7. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Szóval kérdező amikor te megcsalod őt akkor mindig lemondod előtte vele a randit.Ő most elfelejtette.Annyit jelent hogy te ügyesebben csinálod a megcsalást.
2013. dec. 7. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
nem , nem csalom meg, arra gondoltam hogyha pl tovább kell bent maradnom, vagy nagy a forgalom
2013. dec. 7. 09:57
 7/9 anonim ***** válasza:

Barátnőd általában nem szokott szétszórt vagy feledékeny lenni? Mostanában nem az más tekintetben is? Ez az ismerőse fiú vagy lány? Milyen régen látta utoljára?

Ezek mind nem mindegy kérdések.

Egyébként abban igazad van, hogy szólnia illik az embernek, de ha tényleg elfelejti, akkor nem szólhat, utána viszont bocsánatot kérhet.

2013. dec. 7. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
a régi ismerős miféle?
2013. dec. 7. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nem kellene eyt ennyire tulreagalni...Ismeros szitu...A baratnom is elfelejtette utanna meg sirt,hogy bocsassak meg neki.Hallottar arrol,hogy "felejteni emberi dolog".
2013. dec. 7. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!