Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Őszinte voltam a párommal és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Őszinte voltam a párommal és ezzel folyamatosan visszaél?

Figyelt kérdés

A helyzet az, hogy nagyon megromlott a kapcsolatom a párommal hónapokig csak bántást lelki terrort kaptam tőle, mert nem voltam hajlandó akkor szexelni vele amikor akarta. A végére olyan súlyossá vált a helyzet, hogy havonta szexeltünk, de azt sem azért, mert megkívántam őt, hanem , mert nekem volt szükségem végre egy kis szeretetre. Ő persze kapott az alkalmon, nem is érdekelte, miért történik az aktus.

A lényeg annyi, hogy közöltem vele, hogy nekem tetszik az egyik kollegám és szexuálisan vonzódom hozzá. Na ez kiverte nála a biztosítékot. Pedig mindent elmondhattunk egymásnak a rossz korszak ellenére is. Ezzel viszont azóta is visszaél. Úgy érzem nem bízhatok meg benne többé. Nem azt mondtam neki, hogy megcsalom, sose tenném ezzel ő is tisztában van, mivel ütközik az elveimmel.

Mitévő legyek? Teljesen elvesztettem a bizalmat és a vágyat iránta, kiábrándultam belőle. Úgyèrzem nem tud lelkileg és érzelmileg velemtartani.



2013. dec. 2. 19:32
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ez a vonat már kisiklott.
2013. dec. 2. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Hagyd el...
2013. dec. 2. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim válasza:
Szakíts vele. A bizalom a legfontosabb, de ha az nincs, akkor értelme sincs az egésznek.
2013. dec. 2. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Érdekes lehetne az ő álláspontja is... de amúgy mégis mit vársz, ha azt mondod neki, hogy máshoz vonzódol?
2013. dec. 2. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Érzelmileg labirissá tett a párom nem csodálkozok rajta, hogy így alakult, a másiknak meg tetszem köztudottan, mindig kedves, segítőkész. Új vagyok a munkahelyen.
2013. dec. 2. 19:40
 6/12 anonim ***** válasza:
8%
Bennetek ez a csodálatos hogy ha félreb asztok azért is a pasi a hibás.
2013. dec. 2. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

Utolsó, mint ahogy ha egy nő nem adja meg a férfinak, amit a pasi éppen akar, és akkor az félre megy, azért is a nő hibás. Legyen az "amit a pasi akar" akár gyakoriság, vagy mélytorok, vagy anál, hogy néhány itt is felmerült kérdést említsek.

Kérdező, ha kiábrándultál belőle, nem szereted már, akkor nem hinném, hogy sok jövője lenne még vele maradnod.

2013. dec. 2. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Ki lépett félre? Miért az nem szép hogy minden lelki kötődés nélkül képesek vagytok szexelni? Mint a hivatásosak. Jó az ő szintükön lenni? Az szabad? Nekem nem szabad éreznem semmit? Erre akarsz kilyukadni? Nincs hozzá jogom? Kinek képzeled magad?
2013. dec. 2. 19:58
 9/12 A kérdező kommentje:
Nekem nem azért van párom, hogy dughassak, hanem, hogy lelkileg kötődjek hozzá, hogy minőségi életet éljek vele és képzeld ha lelkileg tönkre tesz akkor nem adja meg nekem azt amièrt együtt vagyunk. Más meg ott van kedves velem törődik velem. Nem szánalmas, hogy a páromtól nem kapom meg ezt? Nem lehet az örökké valóságig szenvedni. Képtelen vagy felfogni?
2013. dec. 2. 20:02
 10/12 anonim ***** válasza:

Akkor hagyd ott és kezdj a másikkal :) nem bonyolult, legalábbis szerintem.


(4-es voltam, aki nem azonos a másik 75%-ossal.)

2013. dec. 2. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!