Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi van, ha a barátommal 4...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi van, ha a barátommal 4 honapja járunk, de szerelmet vallott az exének, amit én megtudtam! Mikor megtudtam, azt mondta, hogy megbánta, és sajnálja, én kellek neki. nem tudom, hogy igazat mond-e!?

Figyelt kérdés
elötte nem volt semmi probléma, mindent megbeszéltünk, jol megvoltunk, egyszercsak becsapott a ménykő!
2013. dec. 7. 11:34
 1/7 anonim ***** válasza:
93%
Hazudik.Dobd ki!
2013. dec. 7. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Szerintem is hazudik!Amúgy az exe visszautasította?
2013. dec. 7. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Az van, hogy az ex nyilván nem volt vevő a szerelmi vallomásra, ő meg nem akar két szék közül a földre esni. A másik lehetőség, hogy ő is jó lenne néha, meg néha te is.
2013. dec. 7. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
az exe visszautasította, viszont benne is lett volna a dologban, mikor megtudtam épp este 11 volt, a párom éjszakás müszakban volt, hazajött!! ki volt borulva! nagyon! nálam nem jobban! most végülis még együtt vagyunk, de nem tudom, hogy merjeke hinni neki, vagy mondjak sziát!
2013. dec. 7. 11:48
 5/7 anonim ***** válasza:

Szia!

Én is épp ilyen helyzetben vagyok , viszont még nem történt meg a szerelmi vallás. Párommal 4 hónapja vagyunk együtt , az exét velem csalta meg. Azok után a lány képes barátjának tekinteni őt , így jóban vannak. Küldözgetik egymásnak az sms-t , Facebookon beszélgetéseket folytatnak le , amiről tudok , csak azt nem , hogy mik állnak benne. Rengeteg veszekedésünk is volt miatta , aztán megegyeztünk , hogy folytatjuk a kapcsolatunk tovább az exe nélkül , vagyis , hogy többet nem beszélnek. Errefel , múlthéten megkérdeztem , ugy-e még mindig beszéltek , válasza : hát különösebben nem , de ha ír jól elbeszélgetünk. Nekem van egy olyan érzésem , hogy , bármikor összejönne vele , ha a lány vevő lenne rá , viszont ő egy nagyon rendes lány , ismerem , és még a barátomat fenyegette volt meg , hogy ha kimer velem cseszni , vele gyűlik meg a baja.

Én azt tanácsolom , hogy ülj le és beszéld meg a pároddal , ha egy szikra is azt sugallja , hogy hazudik , vagy , hogy nemtudsz nek itöbbet hinni , akkor felejtsd el. Saját magad teszed tönkre.

2013. dec. 7. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ha rábólint a csaj, gondolkodás nélkül azonnal ott hagyott volna. Persze hogy sír, a biztos pina az kéne neki, meg valami hülye aki ugrik ha kell neki valami. Nem szeret ez téged, és kelleni is csak arra kellesz hogy időnként legyen kibe belelógatnia, illetve akinek a szeretetében sütkérezhet. De jobb ha tudod, hogy minden dugás közben az exére gondol. Dobd ki, ne alázkodj meg.
2013. dec. 7. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Mi is ezért szakítottunk. Ló helyett szamár nem leszek. Neked sem ajánlom! 25/L
2013. dec. 7. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!