Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek a párom felregisztr...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek a párom felregisztrált egy szexpartner keresőbe. Kirúgjam?

Figyelt kérdés
Irtam neki levelet, levelezünk most és chatelünk. Ez 1 napja tart. Azt irta hogy nincs komoly kapcsolata (3,5 éve vagyunk együtt amúgy). Most mit tegyek? Dobjam ki, leplezzem le magam vagy játszak tovább vele, találkozzunk és úgy bukjon le?
2009. nov. 22. 23:11
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
100%
Huuuu. ez nagyon durva. En 4 eve vagyok egyutt a parommal, de ezt nem tudnam lenyelni neki. Nem tudom hogy kepes lennek-e meg jatszadozni vele, de hogy rugnam az biztos , mert ha szeret, nem teszi ezt.....21/L
2009. nov. 22. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is dobd ki...azért ez komoly. F20
2009. nov. 22. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 anonim ***** válasza:
87%
Szerintem találkozz vele. Jó móka lehet!
2009. nov. 22. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 anonim ***** válasza:
100%
Talizz vele parokaban,vidd szobara,bilincseld ki es kurd seggbe!Fotozd le es mehet fel a netre.
2009. nov. 22. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 anonim ***** válasza:
3%
és a párod tudja, hogy te is regisztráltál?
2009. nov. 22. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 anonim ***** válasza:
100%
Beszélj meg vele egy találkát, és a megbeszélt időpontban "véletlenül" te is pont arra mászkálj és "véletlenül" találkozzatok. Kérdezd meg h mit csinál ott, és h nem e mentek el valamerre együtt. Kíváncsi vagyok mit válaszolna :D
2009. nov. 22. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 A kérdező kommentje:
nem tudja, gyorsan történt. Ma regisztrált (legalábbis ide) rögtön felregiztem énis álnéven. Irtam neki ő meg "kapva kapott" rajtam. Már ismerem mit akar a szexben... Aztmondta nála nem lehet a dolog.. ez legaglább pozitiv... De tényleg nemtudom micsináljak... Holnap menjek hozzá és leordítsam a fejét, veszítsem el vagy várjak? De az a durva hogy nem rég értem haza tőle, együtt voltunk és most meg egy másik nővelel (velem) chatel.
2009. nov. 22. 23:34
 8/33 anonim ***** válasza:
62%

Ti neten jártok? Akkor ez már félig megcsalás.

Bár ha te nem engeded meg azt a dolgot neki akkor ne csodálkozz.

2009. nov. 22. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 anonim ***** válasza:
69%

Ja értem.

De ha ott is összejön veled úgy hogy nem is tudja hogy te vagy akkor az azt jelenti hogy téged biztosan szeret.

Amúgy honnan jöttél rá hogy regisztrált?

2009. nov. 22. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 A kérdező kommentje:

előzményekből..sajnos vagy szerencsére

Amúgy nem neten járunk, nem lakunk együtt. Ma belementem a mailjébe és az menti az előzményeket. Nem szép dolog tudom... lehet hogy kár volt. Aztán kimentem hozzá szép volt minden hazaértem , be a gép online volt. Beszéltem vele rendesen is elköszönt hogy megy aludni és akkor ment fel a szexlapra... És beszélgetünk ottis.. Most ment el, de adott egy mailcímet.

2009. nov. 22. 23:42
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!