Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek a párom felregisztr...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek a párom felregisztrált egy szexpartner keresőbe. Kirúgjam?

Figyelt kérdés
Irtam neki levelet, levelezünk most és chatelünk. Ez 1 napja tart. Azt irta hogy nincs komoly kapcsolata (3,5 éve vagyunk együtt amúgy). Most mit tegyek? Dobjam ki, leplezzem le magam vagy játszak tovább vele, találkozzunk és úgy bukjon le?
2009. nov. 22. 23:11
1 2 3 4
 31/33 anonim ***** válasza:
Nem is baj ha szétmentek. Ha fontos vagy neki, és tényleg csak szórakozott fent akkor úgyis jön még hozzád. Ha meg tényleg félre akart szexelni, akkor jobb ha vége.
2009. nov. 24. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/33 anonim ***** válasza:
még neki állt feljebb hogy te kémkedsz utánna, wazze. nem semmi. ilyenek a fiúk. nem tetszett neki, hogy rájöttél. ezek szerint akkor tényleg félre akart lépni. szerintem is jobb ha szétmentek. nem tudnám megbocsájtani neki, soha. ha annyira kellesz neki, akkor aztán úgyis harcol érted. de akkor se lesz már az igazi, mivel tönkre tette a bizalmad.
2009. nov. 24. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/33 anonim ***** válasza:
mindig ez a kamuduma....hogy csak szórakozásból nézett fel. ennek nemszabad bedőlni. akármilyen szándékkal is regisztrált, mégiscsakegy szexpartner kereső oldal volt....sztem jobb hogy szétmentek. később örülnifogsz neki, mikor találsz majd egy olyan srácot, aki tökéletesen boldog veled, és a szexuális életetekkel.
2009. nov. 24. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!