Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek a párom felregisztr...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek a párom felregisztrált egy szexpartner keresőbe. Kirúgjam?

Figyelt kérdés
Irtam neki levelet, levelezünk most és chatelünk. Ez 1 napja tart. Azt irta hogy nincs komoly kapcsolata (3,5 éve vagyunk együtt amúgy). Most mit tegyek? Dobjam ki, leplezzem le magam vagy játszak tovább vele, találkozzunk és úgy bukjon le?
2009. nov. 22. 23:11
1 2 3 4
 11/33 anonim ***** válasza:
2%
tehát mindketten fent vagytok a szexpartnerkeresőn. egymásra találtatok. most mi ezzel a gond?
2009. nov. 22. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/33 anonim ***** válasza:
61%

Tudom értem már.

De érted mit mondok. Most vagy mindenkibe beleszeret aki szembejön. Vagy inkáb ha ott is beléd szeret akkor az azt jelenti hogy téged biztosan nagyon szeret.

Szóval hogyha álnéven is a te énedbe szeret bele. Érted?

A másik meg ha szexpartnert keres akkor lehet hogy valamit azon a téren mégse adsz meg neki.?

2009. nov. 22. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/33 anonim ***** válasza:
100%

Én is arra szavazok, hogy beszélj meg vele talit, és buktasd le. Ez azért jó nagy ge*iség.

Már eleve, ez a nincs komolya kapcsolatom, megyek aludni stb..

Lehet, hogy nem is ismered őt igazán :S

2009. nov. 22. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/33 anonim ***** válasza:
90%
Ez kemény... én szakítanék vele, de úgy, hogy előtte megbeszélnék egy találkát és szépen elmennék és ott dobnám... hihetetlen. :( sajnálom.:(
2009. nov. 22. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/33 anonim ***** válasza:
100%
Elso hozzaszolo vagyok.....nem tudom belekepzelni magam a helyzetedbe, de nagyon durva. Lehet hogy megis jobb lenne akkor a talalkan lebuktatni hogy egjen a pofaja a ge..nek......Nagyon sajnallak :(
2009. nov. 23. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/33 kolosszus22 ***** válasza:
81%

Kicsit gec.iség ez! Ha már egyszer béna vagy az ágyban legalább a szemedbe mondaná és megbeszélnétek, minthogy egyből más puncit keres!

22/F

2009. nov. 23. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/33 anonim ***** válasza:
91%

Kérj találkozót és ha belemegy buktasd le és dobd ki.

ha nem megy el akkor nem is gondolta komolyan, csak azért regisztrált mert túl sok a szabadideje, illetve vmi hiány van a kapcsolatotokban, mérlegelned kell.

2009. nov. 23. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/33 anonim ***** válasza:
94%
k. ronda dolog amit művel, de az érem másik oldala, hogy vajon miért teszi ezt? Először erre adj magadnak választ, utána kalkulálj, és ha kell, dobd ki. Az ilyen megbízhatatlan.
2009. nov. 23. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/33 anonim ***** válasza:
51%

kérlek ne dől be annak aki azzírta, hogyha "ottis beléd szeret, akkor nagyon szeret..." ugyan hogy szerethetne már? és a neten sem szerelmes keres, hanem szexpartnert, az 2 különböző dolog. és elég undorító is ráadásul.

és egyáltalán nemkell engedned olyan dolgokat, amiket te nem akarsz. normális pasi tud azoknélkül is élni, ugyanis azok nem létszükségletek.

sztem beszélj meg vele egy talit, és ott pedig vágd pofán, és menj el. ennyi.

2009. nov. 23. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/33 anonim ***** válasza:
86%
Normális szex nélkül élni? Na még ilyet se hallottam.
2009. nov. 23. 01:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!