Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek a párom felregisztr...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek a párom felregisztrált egy szexpartner keresőbe. Kirúgjam?

Figyelt kérdés
Irtam neki levelet, levelezünk most és chatelünk. Ez 1 napja tart. Azt irta hogy nincs komoly kapcsolata (3,5 éve vagyunk együtt amúgy). Most mit tegyek? Dobjam ki, leplezzem le magam vagy játszak tovább vele, találkozzunk és úgy bukjon le?
2009. nov. 22. 23:11
1 2 3 4
 21/33 anonim ***** válasza:
69%
nem szex nélkül, hanem azok a dolgok nélkül, amiket a pasik kiszoktak találni: had élvezzek a szemeidbe...lécci újjazzál már meg a seggembe, stbstbstb
2009. nov. 23. 02:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/33 anonim ***** válasza:
77%
ja és szted az mennyire normális, hogyha egy csaj vmire nem hajlandó akkor a pasija rögtön megy és regizik a szexoldalra? ha neked ez a normális, akkor csak sajnálni tudlak, h neked mindent megkell tenned, még aztis, amihez rohadtul semmi kedved nincsen, csakhogy a pasid elne hagyjon......
2009. nov. 23. 02:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/33 anonim ***** válasza:
Szerintem ne alázd meg magad azzal, hogy tovább játszod ezt a kis játékot, egyszerűen mondd el neki, hogy tudsz mindent, aztán hasta la vista...
2009. nov. 23. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/33 anonim ***** válasza:
Azta, nem vagy semmi csaj, hallod.:DDD Egyszer én is csináltam ilyet régen barátnőmmel, és ő átment a próbán! (konkrétan megpróbáltam chaten felszedni, de erősen ellenállt:)). A pasidat hajtja a vadászösztön, ez van! Az még nem garancia, hogy enged is neki, de néha jó érzés körbenézni egy-egy ilyen helyen és elképzelni, mi lenne ha, esetleg fel is hívni... Viszont ha el is megy, akkor az már más tészta. Én is sokszor eljátszottam a gondolattal, pár lányt fel is hívtam, és tök jó volt megélni ezt, hogy 'hú most vadászok'.:D Tudom szánalmas, de legalább nem mentem tovább, attól még a barátnőmet szerettem.:)
2009. nov. 23. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/33 anonim ***** válasza:
Baromság ha ott is téged választ akkor biztos szeret. Én is végig vinném a bulit, akkor derülne ki igazán hogy mennyire gondolja komolyan ha tényleg elmegy a megbeszélt talira. És akkor konkrétan kérdőre lehet vonni, és kirúgni ha kell. De szerintem már az is elég gáz, hogy regisztrált, és főleg hogy rá is cuppant már valakire(rád). Valami tuti hiányzik neki otthon.
2009. nov. 23. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/33 anonim ***** válasza:

néztem egy hasonló filmet, mint a te történted. úgy kezdödött hogy a férfi megcsalja a bnöjét. közben a bnöje legjobb baratnöje, ajálja a bnöjének, hogy vegyen egy képeslapot valentin napra, s irja rá, hogy talizzonak itt meg itt. ezt a nö megtette s oda tette az ajtó elé. másnap a nö bevitte a levelet, oda adta a férjének. a férfi rögtön eltette, mert azt gondolta, hogy a szeretöjétöl van. de a szeretöjét soha nem kérdezte meg, hogy tényleg ö volt e az.


a lényeg az volt benne. hogy a nö megbeszélte a férjével, hogy talizzonat egy lakásban, megadta a cimet, ami állitólag a nöé. de a férfi nem tudta, hogy ki fogja ott várni,hanem aztgondolta, hogy a szeretöje. az ajtó elött volt egy sál, azzal a férfi bekötötte a szemét. s úgy ment be a lakásba. ott már a nö várta, szexi alsó nemübe. 2x egymás után taliztak, úgy hogy a férfi nem látta a nöt, s a hangját se hallotta. a nö tudta, hogy a fiú mit szeret az ágyban, s megadta neki.


végül a szeretöje, elment a férfi feleségéhez, s elmondta hogy a férjének viszonya van vele. a férfi is addigra oda ért. s a feleség bevalotta, hogy ö az a nö, akivel a férje 2x találkozott. mind2en levágtak a férfinek 1pofont, s elmentek.


szerintem ha ezt megtennéd, jó lenne. viszont, nem hiszem hogy jobb lenne-e a kapcsitok miután a fiúd tudná hogy ki vagy, mert mégis arra az oldalra jár, s biztos nem azért hogy ne ismerkedjen, vagy ne keress szex kapcsolatot. szerintem is rúgd ki.


sok szerencsét

2009. nov. 23. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/33 anonim ***** válasza:
bocs, de én ezt nem tudnám megbocsájtani. ha nem éri be velem, akkor csak menjen.
2009. nov. 23. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/33 anonim ***** válasza:
Másik is írták már, de szerintem tényleg az lenne a legjobb megoldás ha "randit" szerveznél vele, és akkor ott megbeszélnétek. Egyszer már én is csináltam olyat hogy a barátommal elkezdtem 1 társkeresőn beszélni, anélkül hogy tudta volna ki vagyok, csak ő mondta hogy van kapcsolata...
2009. nov. 23. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/33 anonim ***** válasza:
nem tudom ki hogy van vele, de én tutira nem egyeztetnék randit senkivel, akivel előtte nem beszéltem telefonon.
2009. nov. 23. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/33 A kérdező kommentje:
közben eléálltam és meg mondtam (sírva) hogy én voltam és hogy mekkora szemét... De még neki állt föjjebb hogy én mér kémkedek utánna, de hogy már le is törölte magát. (és tényleg) Meg szerinte ott mindenki kamuzik az úgy izgalmas ez csak játék. Most szerintem szétmegyünk.... vagyis nemtudom... szeretem sajnos
2009. nov. 24. 07:20
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!