Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tehetnék, hogy a barátom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tehetnék, hogy a barátom ne csinálja ezt?

Figyelt kérdés

1 hónapja vagyunk együtt. Sose fogja meg a kezem..mindig én kezdeményezek, és akkor se mindig fogja meg. Eddig 2x csókolt meg, ölelést talán 1x kaptam...semmiben nem kezdeményez... és ez engem nagyon zavar. Sose bókol, azon kívül h "szeretlek" semmit se mond. Semmit. és olyan zavaró tud lenni... Beszéltem már vele erről 2x és elmondtam neki mindkétszer, hogy ez engem zavar. Emellett állandóan utalok dolgokra, de semmi:( ez az első komolyabb kapcsolata, edigg egy barátnője volt, de vele csak 2 hónapig volt együtt és a csaj megcsalta, ezért szakítottak. Elmondása és mások elmondása szerint nem volt túl komoly kapcsolat.

Mit tehetnék? 16/L



2013. dec. 7. 17:31
 1/10 anonim ***** válasza:
Hagyd ott, nem érdekled.
2013. dec. 7. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Akkor dobd ki!Nem fog megváltozni sőt ahogy nézem nagyon téged se akar.Hacsak nem dug.
2013. dec. 7. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
33%
Szerintem hülye a srác vagy nem is szeret. Hagyd ott és Gyere velem össze :D 15/F
2013. dec. 7. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

3: köszi de most nem élnék a lehetőséggel:D

az a baj hogy nagyon szeretem őt:// meg rohadt vitás... mindenen kiakad.. olyan dolgokon amin egyszerűen nem lehet... pl h mikor skypeolok vele zavarja ha a legjobb barátnőmmel fbn beszélek közbe... és kb 10 mp-ig nem beszélek amíg írok, vagy csak lassabban. meg ilyeneken...

2013. dec. 7. 17:40
 5/10 anonim ***** válasza:
Inkább szenvedsz?Szakíts és hamar kihevered!
2013. dec. 7. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
De az a baj hogy nem tudok:c egyserűen annyira szeretem hogy nem megy:(
2013. dec. 7. 17:42
 7/10 anonim ***** válasza:
Legyen már lelkierőd!!!!!!Különben sem kapcsolat a tiétek.
2013. dec. 7. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Megpróbálok vele mégegyszer beszélni, ha ekkor se lesz semmi, szakítok vele.
2013. dec. 7. 17:59
 9/10 anonim ***** válasza:

De minek?Ugyan ilyen marad.Nem akar változni és nem is fog!Beszélsz vele ígér valamit.Jaj de cuki stb..

De a végén ugyan ez marad,szenvedsz de nem szakítasz!

2013. dec. 7. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
ha valami nem tökéletes, dobjuk el, szerezzünk másikat. egyszerűbb, mint megjavítani. ilyen a fogyasztói társadalom...
2013. dec. 12. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!