Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek is kevés az esélye egy alacsony, husis lánynak normális kapcsolatba kerülni? Milliomodik súllyal kapcsolatos kérdés, tudom, bocs :D

Figyelt kérdés
Szóval, 160 cm magas vagyok és 58-60kg körül mozgok. Egy ideig zavart, és tettem is ellene, leadtam 8 kg-ot, de nem éreztem jól magam, és azt a visszajelzést kaptam, hogy jó voltam úgy is.... fél év alatt visszajöttek a leadott kilók, és elfogadtam magam, kényelmesen érzem magam, nem zavar többé. De most meg elkezdték páran, hogy ha nem adok le sürgősen ennyi-annyi kilót, ne számítsak kapcsolatra. Elbizonytalanodtam. Tényleg ennyire pocsék kicsit ducin párt találni? :/
2013. dec. 7. 18:11
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
Fogyj le!
2013. dec. 7. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 A kérdező kommentje:
Hmm... nők mondták, igen... erre még nem is gondoltam.
2013. dec. 7. 18:51
 13/19 anonim ***** válasza:
En szeretlek téged :)
2013. dec. 7. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 Sz Misi válasza:
160 cm-hez 58-60 kg szerintem teljesen rendben van. Sőt, gyakran kifejezetten vonzó és izgalmas, ha van mit fogni a jányon. Ne bizonytalanodj el. Ha büszkén viseled az alkatod, az a kisugárzásodon is látszani fog, és bomba csaj leszel. Nézd csak meg a Mostani X-faktoros Batánovics Lilit. Úgy felpumpálták önbizalommal, hogy igazi bombázó lett. Legalábbis nálam bejön. 26/F
2013. dec. 7. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 Sz Misi válasza:
Nem is írtad, hány éves vagy, hogy ennyire neki vagy keseredve (pl ha csak 15 vagy, naná, hogy nincs kapcsolatod, az ilyen korú fiúk még tiszta hülyék)
2013. dec. 7. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 A kérdező kommentje:

#13-as: hogy te milyen édes vagy! Én is szeretlek! :D


Sz Misi: B. Lilinél azért valamivel kevesebb vagyok :) de igazad van, és köszönöm. Viszont ezt a magabiztos dolgot sem akarom túlzásba vinni, mert akkor meg elijesztek mindenkit.

Nem vagyok elkeseredett sem, csak bizonytalan és kíváncsi. Egyébként 18 :)

2013. dec. 7. 19:40
 17/19 anonim ***** válasza:
Lefogytál, gondolom nem túl egészségesen ha fél év alatt vissza is jött a dolog...nőként kérdezem, hogy tornázni miért olyan nagy feladat? nem kell hozzá éhezni és gebének lenni de nagyon sokat dob rajtad a dolog. A kicsit ducival az a baj, hogy az az évek folyamán már nem lesz jobb... mondjuk én nem azért figyelek oda, mert kapcsolatot akarok, hanem, hogy jól nézzek ki.
2013. dec. 7. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 A kérdező kommentje:
Ezt úgy imádom... azt, hogy kicsit ducibb vagyok, nem úgy kell elképzelni, hogy egész nap chipset és kólát öntök magamba, és hogy a mozgás szó káromkodás számomra. Évekig táncoltam, úsztam, jelenleg pedig külön nyújtani/tornára járok, hajlékony vagyok és átlagos kondícióban vagyok. Csak nem sanyargatom magam, meg alapból kerekebb testalkattal rendelkezek. Ettől még nézhetek ki jól!
2013. dec. 7. 21:07
 19/19 anonim ***** válasza:
Ez az! Ez a beszéd kislány! :)
2013. dec. 7. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!