Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek jól tettem, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek jól tettem, hogy visszautasítottam egy nagyon csinos nőt, mert barátnőm van? Miért fogott el egy jó érzés?

Figyelt kérdés

Párkapcsolatban vagyok, szeretem a párom. De épp ma egy nagyon szép nő ismerős körben csapta a szelet nekem, jelzéseket tett. Nagyon bejött a lány, de páromra gondoltam és visszautasítottam.

Normális dolog ez férfi létemre?


2013. dec. 7. 19:26
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:

Nemes, erős lélek.

Az önmagad feletti győzelem ilyen jó ízű :)

2013. dec. 7. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:

Nem normális( :D ), de nagyon jól cselekedtél!

23f

2013. dec. 7. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
100%
Igen,mert ilyen egy FÉRFI.
2013. dec. 7. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
100%
Persze! Ha igazán szereted a párod...
2013. dec. 7. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim válasza:
0%
nem tetted jól
2013. dec. 7. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ez az alap!
2013. dec. 7. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
100%
Kapsz egy szóbeli vállveregetést. :)
2013. dec. 7. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:
De a vágy hatalmas volt, ilyen csinos jó nővel még soha nem voltam. De visszautasítottam és valóban jó érzés volt
2013. dec. 7. 19:30
 9/21 anonim ***** válasza:
100%

Ez teljesen rendben van mert egy igazi férfi aki szereti a barátnőjét elutasítja a többi nőt maga körül. Én csak egyszer estem bele ebbe a hibába amikor udvaroltam egy lánynak de még nem volt igazán semmi köztünk akkor egy másik nála csinosabb lánnyal lefeküdtem és felborult minden egy életre, na akkor megtanultam a dolgot hogy vagy 1 nővel kezdek ki és rá koncentrálok vagy ha nem megy akkor eggyel sem inkább.

A mostani barátnőmet nagyon szeretem és én is kerültem már olyan szituációba amikor nyomultak rám a nők, persze mert megérezték hogy nagyon jó a kisugárzásom és mosolygósabb ember lettem, ennek ez volt az oka ezt sokan megmondták, de ellenálltam a csábításnak és annyit mondtam nekik hogy maximum haverok lehetünk, csak mert vannak lány haverjaim a barátnőm tudja ezt, elfogadja, mert megbízik bennem. Én maximum ennyit engedek, de ha látom hogy kezdenek elfeledkezni a dologról akkor már figyelmeztetem őket, tehát engem még részegen sem tudnak elcsábítani, igaz ritkán vagyok részeg de akkor is ellenálló vagyok.

2013. dec. 7. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
100%

Igen, a férfi ha letesz valamit az asztalra ezt érzi :)

Ez az egyik különbség a pasi és a férfi között...

2013. dec. 7. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!