Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A férfiak miért akarnak okos...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A férfiak miért akarnak okos és csinos nőt, ha semmit sem tudnak adni cserébe?

Figyelt kérdés

Természetesen nem szeretnék általánosítani, tehát nyilvánvalóan vannak olyanok is, akik tisztában vannak a képességeikkel, és nyilván a nők is túlzásba esnek olykor az igényeikkel - de ők legalább nem sírnak itt naponta ötven ugyanolyan kérdésben.


A lényeg az, hogy mindig elcsodálkozom azon, ahogy az itteni pasik panaszkodnak, amiért nem sikerül szép, okos, kedves, aranyos, határozott, vicces, házias, etcetc... lányt találniuk.

De már a kérdést is éppen csak kihányják az oldalra, tulajdonképpen egy mondatot sem tudnak nyelvtanilag helyesen megfogalmazni. Sírnak, hogy egész nap otthon ülnek a gép előtt, nincsenek barátaik, önbizalomhiányosak és még ránézni sem mernek más emberekre, maximum a hétvégi buliban részegen próbálnak ismerkedni. Ha az ember mond nekik valami jótanácsot, akkor csak hajtogatják a beteges tévképzeteiket (pl. hogy a nők csak 180 cm feletti pasikkal kezdenek), és eszükbe nem jutna az, hogy ötezer ugyanolyan válasz után elgondolkodjanak a változtatáson.


De most őszintén: egy kedves, értelmes, szép, vicces és határozott lány mégis mi a fenét tudna kezdeni egy antiszociális és buta emberrel? Mégis miben nyújtana neki társaságot, miben tudna felnézni rá, miért vonzódna hozzá?


Amikor ezeket a nagy igényeket olvasom a semmiért cserébe, kb. úgy érzem magam, mint amikor az utcán odajön hozzám egy tipikus tajparaszt szakmunkásgyerek, hogy "Heeeeee, nem akarol te ismerkedni velem?"


2013. dec. 7. 21:00
1 2
 11/13 Költőnő? ***** válasza:
a szupervihar mindjárt eléri a gyk partjait....
2013. dec. 7. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

miért ne lehetne neten ismerkedni? miért baj az? rengeteg ismerősöm van aki így talált párt. sok éves kapcsolatuk van, van aki házas. többek között én is, és neten találtam meg a számomra tökéletes férfit.


én legalább tettem valamit...nem vinnyogtam itt, hogy nincs senkim, mint sokan teszik, hanem cselekedtem.

2013. dec. 7. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
4.nél a pont. Ilyen hapsik csak a filmekben léteznek. Egyébként teljesen jogosnak érzem hogy kivagy akadva ennyi töketlen hapsit egy rakáson mint mostanában még nem láttam. És ezt úgy mondom hogy én is fiú vagyok. Ez tény tehát be kell ismerni hogy nem sok Jhon Dillinger szaladgál az utcákon mostanában.
2014. máj. 30. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!