Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Menjek el, még ha nem is szeretnék, érte? Mit tennétek?

Figyelt kérdés

Barátom nem hárít attól,hogy a közelében levő buliban szilveszterezzünk,amit a barátai szerveztek.

Én viszont nem nagyon szeretnék oda menni, tudom,hogy nem érezném jól magam, főleg fiúk lesznek ott, nem nagyon ismerem őket, a barátai meg nem nyitnak felém, közös témánk sincs.

Az is pláne rossz helyzet, amikor az összes barátja +én is ott vagyok. Valaki mindig a háttérbe szorul, és mivel én nem szeretném őt kiközösíteni,hagyom szórakozni a többiekkel,így én leszek mindig hátul és kedvetlen.

Mondtam neki,hogy inkább menjünk valami normálisabb helyre, de azt mondja, ha már ő is benne van a szervezkedésbe nem száll ki, főleg nem, ha ott lesznek a barátai...


2013. dec. 7. 21:35
 1/8 zotanbro ***** válasza:
ne menj el.
2013. dec. 7. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
azt kicsit furán írtam "én nem szeretném őt kiközösíteni" arra értem, nem szeretném elszakítani a barátaitól.
2013. dec. 7. 21:42
 3/8 anonim ***** válasza:
Nem volna esetleg lehetőség arra, hogyha már a barátod is benne van a szervezésben, meghívjon néhány közös barátotokat is? Akkor neked is jó lenne a buli, te is jól éreznéd magad. :)
2013. dec. 7. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Mehetnének ők is, de az én barátaim, az a 4-5 személy is az itt a közelben tartandó bulira megy,és nem oda...
2013. dec. 7. 21:48
 5/8 Költőnő? ***** válasza:
miért nem vagy jobb viszonyban a barátaival?
2013. dec. 7. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
mert nem tudok... ők ott elvannak a fiús dolgaikkal, nem nagyon engednek beilleszkedni, én pedig visszahúzódó vagyok.
2013. dec. 7. 22:11
 7/8 Költőnő? ***** válasza:

hát ez így necces. De azért alig hiszem h külön-külön ne lehetne értelmesebben elbeszélgetni vmiről

CSordában persze h pasis témák mennek, de egyénileg azért lehet velük másról is beszélgetni olykor.

2013. dec. 8. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Igen, de ilyen helyeken őt együtt vannak,szórakoznak...kinek jutna eszébe odajönni hozzám beszélgetni?

Mondjuk nem is várom el, csak most még mindig ezen filózok...

2013. dec. 8. 10:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!