Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Érdemes egy ilyen lánnyal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érdemes egy ilyen lánnyal szenvedni? Érdemes még hinnem ebben az egészben? 19/f

Figyelt kérdés

Szóval kezdeném azzal ,hogy nem muszáj válaszolni! Elég hosszú tehát ha lehet akkor normális választ próbáljatok írni ha már elolvastátok. Köszi !

Szóval én egy viszonylag normális srácnak tartom magam régebben viszont eléggé félénk voltam , nemtudom miért talán nem a legjobb gyerekkor vagy mert mindig kilógtam kicsit a sorból...Na mindegy szóval a lényeg ,hogy a fent említett lányt még középiskolába ismertem meg első évben. Akkor nagyon furán álltam a dolgokhoz úgyvolt hogy nem is fogok sokat oda járni mert megint költözni fogunk stb szóval nem voltam túl jó véleménnyel amúgysem arról az iskoláról. Szóval végülis maradtam és ennek a lánynak nagyon bejöttem akkor , meg így a 4 év során általában mindig. Viszont akkor én nem nagyon foglalkoztam semmivel eléggé lelkibeteg srác voltam. Aztán később már mikor a lelki egyensúlyom viszonylag helyre állt észrevettem hogy egyre többet gondolok rá , aztán lassan belezúgtam. Viszont neki addigra már lett barátja akivel kb 1 évig együtt is volt. Aztán mikor vége lett egyből lett neki másik. Bár valahogy úgy éreztem hogy én kellek neki - ezt a barátja előtt is mondta aki utána meg akart verni - szóval nem vettem ezt komolyan hiszen kapcsolatban volt.. És ez így ment tovább szállt a kiscsaj kapcsolatról kapcsolatra jó sok pasija volt... Aztán mikor megtalálta az "igazit" engem már nagyon elhanyagolt, már nem is beszéltünk. Azzal a pasijával talán 2 évig volt együtt és folyton megcsalta átverte kihasználta, tehát tipikus eset.

Akkor kb teljesen leakadtam róla nekem is más tetszett voltak barátnőim stb. És ez idő alatt igazából sokat fejlődtem így testre... Mármint azelőtt max cukinak tartottak de igazából akkoriban lett az ,hogy elkezdtek szemezni velem vagy megnézni utcán aztán már így mentem haza és követtek ilyen kis lánycsapatok a városba stb... Szóval igen elég érdekes volt. De nem igazán érdekelt ez... Szóval a lánnyal külön városba mentünk továbbtanulni is és jó sokáig nem is láttam.

Aztán múltkor (kb 2 hónapja) összefutottam vele , de szinte csak pár másodpercre láttam mert siettem és azóta nemtudom kiverni a fejemből. Csomószor vele álmodok és mindig reménykedem benne hogy összefutunk... És nem értem miért... Tudom hogy nem ő a legszebb és nem is a legokosabb és talán nem is illünk össze. De mégis ez van nem tudok mit csinálni... Pedig annyira utálom az ilyet és engem különösen zavar ha valakinek sok pasija volt vagy r/bancos , olyanra rá se nézek de most meg... Pedig mondták így baráti körből ,hogy jobbat érdemlek meg hogy ne foglalkozzak egy ilyen buta kis r/banncal de szerintem egyáltalán nem az... És nem is tudom őszintén szólva ,hogy kellenék-e még neki.


2013. dec. 8. 19:06
 1/7 SullaFelix89 ***** válasza:
nem
2013. dec. 8. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
nem
2013. dec. 8. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Neked kell érezni. Ha elbuksz, akkor valószínűleg úgy is változni fog a véleményed, és inkább gazdagodsz egy kis tapasztalattal mint sem hogy veszítenél valamit az ügyön. Rajtad áll.
2013. dec. 8. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Első megérzésre, szerintem egy próbát még megér nála.
2013. dec. 8. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
ne csinálj magadból hülyét
2013. dec. 8. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Azért még nem rib.nc mert voltak már pasijai. Ha nem találta meg az egyiknél a boldogságot, legalább váltott próbálkozott, és nem kötötte le magát olyannál akiről tudta, hogy nem az igazi. Bár lehet tényleg az. De ez alapján nem gondolom alapjába véve, hogy rib.ncos lenne.

Csak mondom a saját példám. Rólam nem egyszer mondták hogy nagyon ribis vagyok. A viselkedésem alapján, azért mert sok emberrel voltam jóban, sokakkal el hülyéskedtem. Pedig akkor amikor ezeket mondták rám, akkor én még csókolózni se csókolóztam soha. Aztán megtanultam, hogy ne legyek túl kedves senkihez mert félreérthetik.

Nos hát így felesleges rá gondolni stb, ha nem tudsz vele találkozni, de akkor mindjárt más lenne ha tennél valamit a közelségéért. Nem tudom neten elérhető e de ha igen akkor ott kérdezd meg csak annyit, hogy nem e találkozhatnátok, vagy hívd fel ha tudod. Mert az nyilvánvaló . hogy vannak érzelmeid felé nem is akármilyenek. De semmiféleképp ne hagyd elszalasztani a lehetőséget.

2013. dec. 8. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
És miért nem? Leírnátok ,hogy szerintetek miért?
2013. dec. 8. 19:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!