Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek normális, ha egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek normális, ha egy férfi a szerelmének, jövendőbelijének tartott nőről folyamatosan meztelen, szexuális beállítottságú képeket oszt meg nyilvános fórumokon?

Figyelt kérdés
Állítólag szereti a lányt, és tökéletes feleség alapanyagnak tartja, ennek ellenére bizonyos oldalakon pucér, pucsítós, stb. képeket rak fel a csajról. Csak szerintem nem normális ez? Én azt gondolom, egy szerelmes férfi nem fogja a barátnőjét pucéron mutogatni nyilvánosan, nem? Szerintem egyáltalán nem szereti a lányt, csak használja és kihasználja, hogy a csaj totál belé van esve, és a nagyfokú megfelelési kényszere miatt ebbe belemegy.

2013. dec. 9. 11:29
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
100%
Nem, és ha a hölgy nem tud erről, vagy az engedélye nélkül történnek ezek a megosztások, akkor én bizony elgondolkodnék egy jó kis feljelentésen a helyében.
2013. dec. 9. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
100%
A lánynak súlyos önértékelési problémái, vagy beteges szeretethiánya lehet, hogy az ilyet mind elviseli, csakhogy együtt maradhassanak. A pasi meg egy perverz idióta, és francokat szereti a csajt...
2013. dec. 9. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:

Kérdező

A kulcskérdés, hogy a csaj elmúlt e 18.

Mert ha nem, akkor a pasas biztosan börtönben végzi.

2013. dec. 9. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
Sosem mutogatnám a barátnőm pucéran... Pedig igazan hogy szép csaj, még a haverjaim is mikor látták fürdőruhába mind mondták milyen mázlista vagyok :D
2013. dec. 9. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 A kérdező kommentje:

12, a súlyos önértékelési problémák és a beteges megfelelési kényszer szerintem is tuti


13: 23 és 24 évesek, és a csaj tud erről

2013. dec. 9. 11:55
 16/18 anonim ***** válasza:
Akkor nem tudsz mit tenné. Remélhetőleg észre tér a lány.
2013. dec. 9. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 Költőnő? ***** válasza:

sosem értettem, h miért megy bele egy nő egy számára ennyire méltatlan helyzetbe

lánnyal nem próbáltál beszélni erről?

felnyitni a szemét?

2013. dec. 9. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
láthatnánk 1-2 ha úgyís megosztja.
2013. dec. 10. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!