Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Merjem el hinni?

Figyelt kérdés
Egyedül allo nö vagyok kisgyerekekkel,de dolgozom,eltartom magunkat,tiszta es apolt vagyok.Sokan szeretnek,mert pozitiv beallitottsagu es mosolygos tipus vagyok.A lenyeg a lenyeg ( XD ),hogy van egy ferfi,akivel mar evek ota barati kapcsolatban vagyunk es most összejöttünk.Többször elutasitottam az evek soran az en kishitüsegem miatt.Allitolag mar par eve belem zugott.Ö egy nagyon jo es szigoru csaladbol szarmazik,vallalkozasa van,a nök futnak utana,mert meg jol is nez ki.Most 35 eves.Azt mondja,hogy ö az en gyerekeimet a sajatjaikent akarja nevelni,es velem akarja leelni az eletet,mert ö mar eleget bulizott es mindenfele nöt kiprobalt,de nem tettek öt boldogga.Letezik,hogy egy ilyen ferfi pont engem akarna?Annyira felek....
2013. dec. 9. 19:20
 1/5 anonim ***** válasza:
Igen! Szerintem egy tisztességes ember , és még a gyerekeidet is sajátjaiként nevelné..nem kapsz ilyent minden nap..
2013. dec. 9. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ezt csak úgy tudod kideríteni, ha belemész de azért jobb, ha kissé kételkedsz az elején és ezt el is mondhatod neki.
2013. dec. 9. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Az a baj,hogy mivel megteheti allandoan bulizik a barataival,ahol szebbnel-szebb nök vannak,akiket siman megkaphat.Mint mar irtam,ragadnak ra a nök.Miert pont mellettem akarna leelni az eletet?
2013. dec. 9. 19:30
 4/5 anonim ***** válasza:

létezik, most már élni akar és nem valami életnek gúnyolt felszínes marhaságot folytatni... a folytonos megerősítéseddel, visszajelzéseiddel tudod őt támogatni, mert neki is szüksége van rá, attól még, hogy látszólag nagyon határozott (mi férfiak szóban azok vagyunk :D)

ne légy kishitű!!! merj boldog lenni!

2013. dec. 9. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Nagyon szepen köszönöm a valaszokat!
2013. dec. 9. 19:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!