Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy ember lelketlen, gonosz és nincs benne semmi jó attól még lehet kapcsolata?

Figyelt kérdés
én egy ilyen ember vagyok.

#leketlenség
2013. dec. 9. 19:24
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:

Ez csak szöveg, sokan gondolják így. Hogy ők kemények meg gonoszak meg lelketlenek meg húúde erősek. Aztán jön valaki akibe beleszeretnek és ez mind egy suhintásra megváltozik.

Ha beleszeretsz valakibe ez megváltozik.

De még úgy néz ki nem volt nálad ilyen.

2013. dec. 9. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 GentLnazi ***** válasza:
Szal igazából egy cuki szeretéhes lányka vagy xDDD
2013. dec. 9. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
50%

"Ez csak szöveg, sokan gondolják így. Hogy ők kemények meg gonoszak meg lelketlenek meg húúde erősek. Aztán jön valaki akibe beleszeretnek és ez mind egy suhintásra megváltozik. "

Szerintem nem mindenkinek lehet érzelem túltengése.Például én se voltam még szerelmes 23 év alatt.Szerintem te tipikusan olyan ember vagy aki azt hiszi,hogy csak az ő felfogása és tapasztalatai érvényesek a világra.

Nekem sincsenek érzéseim,csak indulataim.

2013. dec. 9. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 GentLnazi ***** válasza:
Szerintem az indulatok és az érzések megmérgezik az elmét,mikor már mindent felépitettél magadnak akkor lenne érdemes szabadjára engedni...ez lenne ésszerű,de akkor meg már késő ,úgyhogy ez vicces dolog ^^
2013. dec. 9. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

Ajánlom szíves figyelmedbe:

[link]

2013. dec. 9. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

Csillámakárki.

Szerintem meg eltúlzod sokan csökönyösen ragaszkodnak az érveikhez.

2013. dec. 10. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

13 már hogyne lennének érzéseid ha vannak indulataid. Az indulatok az érzésekből származnak. Csak te még annyira be vagy sértődve az életed miatt, hogy egyelőre nem tudtál hozzájutni a pozitív érzéseidhez.

Mondjuk ez egy kicsit régi kérdés, lehet azóta több jó élményed lett.

2020. jan. 1. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!