Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit csináljak? A férje elolvas...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak? A férje elolvasta az sms-em.

Figyelt kérdés
Van egy férjes nő, akivel alakulgatott valami... sajnos olyan fáradt voltam tegnap éjjel, hogy sms-t küldtem neki, pedig tudom, mekkora szarvashiba. Akkor valamiért nem jutott eszembe. Nagy galiba lett a dologból, mert a férje elolvasta. Mivel engeszteljem ki a nőt és hogyan simítsam el ezt az ügyet? Volt már valaki hasonló helyzetben?
2013. dec. 10. 14:55
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:

Ha rossz az élete lépjen ki belőle.

Erkölcs csősz vagyok.Igen.Én legalább nem dugok olyannal akinek van valakije.

Ez van.Folytasd a kis életed de egyszer a torkod bánja.Mert egy férj aki eltartja a feleségét megtudja és elfog kapni.

2013. dec. 10. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 anonim ***** válasza:
Én nőként írtam amit írtam és sajnállak,hogy ilyen jellemmel rendelkezel. Lehet párszor kielégítesz 1-2 nőt de nem veled éli le az életét,nem neked szül gyereket. És ha így folytatod ilyen nőt nem is fogsz találni!
2013. dec. 10. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 anonim ***** válasza:
100%

Te dúlsz szét kapcsolatokat, veled csalnak nők férfikat, és te hozol itéletet azok felett akik esetleg tényleg nem tesznek ilyesmiket?

Ez azért erős igy!

2013. dec. 10. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 anonim ***** válasza:
hát én is férjes nő vagyok, de a hátam közepére sem kellene egy ilyen beképzelt, buta ember...
2013. dec. 10. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 A kérdező kommentje:
Amit írtam, nem ítélet volt. De tény, hogy 20-ból 19 férfi megtenné amit én. Sőt, sokan kapcsolat mellett is. Kijelentem, hogy eddigi kapcsolataim mellett egyetlen egy nővel nem csaltam meg a párom. Nem én vagyok hűtlen. Amit teszek, azt függetlenként teszem pusztán azért mert szeretem az élvezeteket és ha a nőnek belefér, miért ne...
2013. dec. 10. 15:15
 16/29 anonim ***** válasza:
jah te csak kapsz az alkalmon...de ezt jobban jársz ha szabad nőknél gyakorlod, mert tényleg megbánod egyszer, pl jobban,mint most.
2013. dec. 10. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 anonim ***** válasza:

Megtenné vagy meg is teszi?

Én is sok dolgot megtennék ha nagyon muszáj.De amúgy alapjáraton nem teszem meg!

2013. dec. 10. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 anonim ***** válasza:
Azért ha szép a nő, nem biztos, hogy kényszernek élnéd meg :D
2013. dec. 10. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 anonim ***** válasza:

ne ítélkezzél, nincs alapod ítélkezni kérdező


éjjel zaklatsz egy házas nőt, ennyire buta vagy? nem vagy képes mások tetteit megítélni, még a saját tetteid következményét sem tudod

2013. dec. 10. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 A kérdező kommentje:
Nektek sose volt olyan, hogy nagyon megtetszett valaki és bosszantó volt, hogy valaki már van neki? Nem volt még olyan, hogy egy aszexuális lényként kellett viselkedned és tűrni a nő elnéző mosolyát és azt, hogy "aranyosnak" nevez? Sosem akartatok ebből kitörni? Hát engem nem érdekel van e valakije... ha eldöntöm, hogy akarok valamit, akkor az illető hölgynek minden akaraterejére szüksége lesz, hogy megmaradjon az elvei mellett. Sosem leszek egy nőnek "barát", aki legszívesebben megdugná mégis eljátssza, hogy ő a barát csak azért, hogy a nő közelébe maradhasson. Rólam mindenki tudja, mit akarok. Se takargatni, se a nőre zúdítani nem szokásom. Mindig őszinte és kedves vagyok. Sok dolgot megteszek a nőnek. Olyasmit is, amit otthon nem kap meg. Csak nem fogok hazudni sem magamnak sem másnak. Ennyi...
2013. dec. 10. 15:34
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!