Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit csináljak? A férje elolvas...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak? A férje elolvasta az sms-em.

Figyelt kérdés
Van egy férjes nő, akivel alakulgatott valami... sajnos olyan fáradt voltam tegnap éjjel, hogy sms-t küldtem neki, pedig tudom, mekkora szarvashiba. Akkor valamiért nem jutott eszembe. Nagy galiba lett a dologból, mert a férje elolvasta. Mivel engeszteljem ki a nőt és hogyan simítsam el ezt az ügyet? Volt már valaki hasonló helyzetben?
2013. dec. 10. 14:55
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:
te nem akarod a nőt, akkor magad mellett akarnád.
2013. dec. 10. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 anonim ***** válasza:
(am nem nevez aranyosnak és nem kezel barátnak egyik sem. egy férfit nem tud.)
2013. dec. 10. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 anonim ***** válasza:
100%

Nos kérdező valóban ingerlő egy érett csodás nő, ezt nem kétlem. Olyannyira nem, hogy nagyon jól tudom :)

Azt azonban ne felejtsd, hogy neked (és neki, nem kétlem) 15-25mp gyönyör.

Utána viszont válás, jogi hercehurca, veszekedések, ha van akkor gyerekek sirása, stb...

Nagyon nagyon sok könnybe kerülhet az a 15mp élvezeted.

Több ember életét teszed tönkre, egy családot zúzol szét, azért, hogy egyszer beleélvezhess.


Ennek a felelőségét te viseled!

Ezért leszek abból a húszból az az egy, aki nem csinál ilyet.(és sosem csinált.)


És igen, a nő is hibás. De az legyen az ő dolga, és felelősége, nekem azért kell vállalni a felelőséget amit én teszek.

2013. dec. 10. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 A kérdező kommentje:

Kedves, Dowd, tisztelem a soraidat. Szeretem, ha valaki érvel, nem csak tücsköt-békát köpköd. Való igaz, hogy nekem is van felelősségem a dologban. Az elvek szempontjából teljesen helytálló, amit írsz. Nyilván jobb lenne, ha csak egyedülálló nőket közelítenék meg. Mérlegeltem a lebukás veszélyét, azt, hogy mi sérülhet és hogy mit lehet rajta nyerni. Tudom, hogy elvi szempontból nem teljesen szép amit teszek. De mondd meg a viharnak, hogy ne tomboljon! Gyógyíthatatlanul szenvedélyes természet vagyok.

(egyébként ezen a 15 mp-en jót kacagtam :D)

2013. dec. 10. 15:57
 25/29 anonim ***** válasza:

A 15mp-vel az orgazmus időtartamára utaltam :)))

(jó tudom lehet többször is :)

És te nem vagy vihar.

Az ösztönlényed, és az emberi mivoltod közül kell választani midig, és ha van tétje az embert hagyd nyerni.

És ennek azért k. komoly tétje tud lenni

2013. dec. 10. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim ***** válasza:
még rövidebb az orgazmusod? :D
2013. dec. 10. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 A kérdező kommentje:
26-os: Természetesen még rövidebb... :DD. Mint a Buliszervízben annak a gyökérnek... :P Géppisztolyeffektus 5 mp-ig :)).
2013. dec. 10. 16:06
 28/29 anonim ***** válasza:

"Mit csináljak?"

Fejezd be!


Ne a gyenge/vedtelen vadakra vadasszal!

2013. dec. 10. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim válasza:
Nő vagyok, volt nős pasim, kapcsolatban élő is. A pasi ilyen, ez tény. De más az, hogy 1-2x találkoztok, és más, ha feldúlod egy család életét. Én azért mondtam, hogy lépj le, mert ebből már jól nem jöhetsz ki, olyan gubanc van. Én nem csaltam meg senkit, de tény, hogy a nő hibás(abb). Ki hogy veszi. Nem ítéllek el, csak a helyzet cinkes.
2013. dec. 11. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!