Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek bunkóság az, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek bunkóság az, ha valaki elhódít egy csajt a barátjától?

Figyelt kérdés
Az elhódításban ugye a lány is részt vesz, nem csak a fiú. Harmadik félnek is lehet köze ahhoz, hogy elvették tőle a lányt, de nem hiszem, hogy az ő hibája. Nyugodtan lehet szakítani vele, ha már egy másik fiú kell neki.

2013. dec. 10. 20:50
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
63%
Bunkóság ide vagy oda, ha szeretik egymást, akkor miért kéne szenvedniük, plus annak is mi értelme hogy a 3. fél egy kamu kapcsolatban él?
2013. dec. 10. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Az. De a végeredmény a lényeg.

Ergo elhódítottad a tied lett, a tied lett , te boldog vagy, ő elhagyta a pasiját mert nem szerette, te jól érzed magad a többit meg másokat szajd le!


rád sem lenne senki tekintettel gondold el :9

2013. dec. 10. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Hát, nem vagy egy igazbarát típus.
2013. dec. 10. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 Tarnolf ***** válasza:
100%

A lány részéről patkányság, a srác részéről meg nem tudom. Hogyha tudja, hogy a csajnak van valakije, akkor mondanám bunkóságnak, de, ha nem akkor meg nem bunkóság. Ha semmit nem tud a srác, vagy csak a csajszi nem mondja el, még ha kérdezik is, akkor megint csak a csaj részéről patkányság.


De igen ilyenkor szakítani kell szerintem. Ha ez a dolog megtörtént, valami már nem az igazi. :/

2013. dec. 10. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
3. válaszoló nem tudom honnan veszi, hogy én csináltam, nem emlékszem, hogy erre utaló szavakat raktam volna bele a kérdésbe. Egyik barátom csinálta ezt, és tudott a 3. félről. Szerintem elég ocsmány dolog volt mindkettejük részéről.
2013. dec. 10. 21:02
 6/11 anonim ***** válasza:
Tisztességes lány ilyenkor maga szakít.
2013. dec. 10. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Ha jobban néz ki, mint a csaj barátja, akkor máris elhódította, erről pedig nem tehet.
2013. dec. 10. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:
A 3.félről ocsmányság,de ha egymásba szerettetek ne titkoljátok,ne legyenm titokba viszonyotok,mert komolyabb lesz,ez így fog eldúrvulni
2013. dec. 10. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Szerintem a harmadik félnek hálásnak kell lenni! Hiszen ha valakit el lehet vinni azt hagy vigyék...a harmadik fél csak a kísértés, egy vizsga a kapcsolatban amin a lány bukott meg! Kiderült milyen ember is valójában, megbízhatatlan, hűtlen! Hálásnak kell lenni, hogy megszabadítja az embert tőle a harmadik fél....jobb mint esküvő után vagy 20-30 év házasság után 3 gyerek mellett derül ki, hogy az asszony egy cábár ku..va! Ha meg nem sikerül a harmadik félnek az megerősíti, hogy a lány jó választás volt és megbízható! Ha tinik és ilyen 15-16-17 éves gyerekek akkor meg sza...ni bele...hiszen a csaj akkor még csak tapasztalatszerzésre jó elvégre az igaz szerelme előtt kell valakin gyakorolni! :-)
2013. dec. 10. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Igen bunkóság. Sajnos az.

Ugyan ilyen dolog történt velem. Csak én voltam a bunkó.

Mindig próbáltam ellen állni, de legutóbb nem sikerült, se nekem se a lánynak. Nem voltak meg túl jól, de ez nem mentesít. Ha legközelebb mikor találkozok a barátommal(ha még a barátom) és szó nélkül nekem jön, megérteném.

Szar helyzet mindhármunknak szerintem, nekem bűntudatom van, hogy a saját barátommal tettem ezt, és csalódtam is magamban, hogy ezt tettem.

2013. dec. 11. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!