Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek a párommal? Már...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek a párommal? Már teljesen kiidegel.

Figyelt kérdés
A barátom nem engedi hogy fiúkkal barátkozzak.. nem engedi hogy facebookozak már semmit nem enged amit szeretek.. azt mondja csak azért mert hogy félt meg nem akar elveszíteni.. én mondtam neki hogy elhiszem hogy félt de ha igy folytatja akkor ez miatt fog elveszíteni... szerintetek mit lehet vele csinálni hoyg változtasson rajta???
2013. dec. 10. 21:23
 1/8 anonim ***** válasza:

Semmit.

Te is tudod, mi lesz ennek a vége!

A pasid önbizalom hiányos és most beléd kapaszkodik, görcsösen.

2013. dec. 10. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Te vagy az ezredik itt a GYK-n akinek ugyan az a válasz: Ez nem fog változni, rab leszel.


És nagyon sok ezredik aki ha nem fogja elhinni, valóban az is lesz

2013. dec. 10. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

ha azzal lennék akibe tényleg szerelmes vagyok

akkor az életem összes másodpercét vele tölteném


de persze neki nem kellek.


ha nem szereted a barátod hagyd el és facezzél

2013. dec. 10. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Hát itt te vagy a ludas mert hagyod, és együtt vagy egy beteg lelkű emberrel. Változni soha senki sem fog, ha másért teszi, szóval erről tegyél le. Én már rég leléptem volna a helyedben.
2013. dec. 10. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Ha ennyire nem bírod a párod akkor meg minek vagy vele?Te is kikészíted és a facen is lejáratod a helyesírásoddal.
2013. dec. 10. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
szó sincs róla hogy nem szeretem meg hogy én facezni akarok ha nagyon akarnék úgy is csinálnám... csak hogy ő betegesen rá vn kattanva minden nap elmondja hogy ne probáljak felmenni meg ilyenek..
2013. dec. 10. 21:39
 7/8 Aladárkiss ***** válasza:
Túlzottan féltékenye, már inkább beteges mint egészséges. Egy párkapcsolat a kompromisszumokat kell kötni, és teret is hagyni a másiknak. Ha ezt sokáig csinálja veled el fog veszíteni.
2013. dec. 10. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Az a gond, hogy se benned nem bízik meg, de legfőképp magában se bízik... Ez soha nem fog javulni, amíg ennyire éretlen lesz érzelmi szinten...
2013. dec. 10. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!