Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Párommal szeretnénk albérletbe...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Párommal szeretnénk albérletbe menni, de anyám teljesen kiakadna. Mit javasoltok, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Párommal több mint 1 éve vagyunk együtt. Nagyon megértjük egymást, sosincs az h nincs témánk. Ha összeveszünk akkor is mindig kibékülünk, mert annyira szeretjük 1mást. Már régóta gondolkozunk azon h jó lenne ha többet látnánk 1mást, reggel mellette felkelni. Tudom h nagy butaság lenne, de annyira szeretnénk. Anyám azért van kiakadva h eddig heti 2x aludtunk 1ütt 1 éjszakákat, és h ha kozmetikus suliba megyek, ezt nem lehet majd bírni! Úgyhogy heti 1x lehet majd találkoznunk, ami nekem nagy szenvedés lesz, hiszen én nem ezt akarom. 19 éves vagyok, mindjárt 20, szeptemberben. Meg h ilyenkor még csak a heti 1 alkalom is elég a pároknak. És párommal most döntöttünk úgy h megpróbáljuk, igaz elég szűkösen lennénk, de azt mondja megérné ha velem lehetne nap mint nap. Bár nem hozzá költöznék, csak azért vele is lennék sokat. Ja és este 8ig szokott dolgozni, én du 3kor végeznék a sulival, úgyhogy bőven lenne időm tanulni. Meg akkor nem járna azon az eszem h ajj de hiányzik, mikor látom, vajon össze jön-e a találka. Mert ezek el tudják vonni a figyelmem. Úgy érzem mellette tudnék a legjobban tanulni, nyugodt lennék. Na de ezt anyámnak is el szeretném mondani. Csak annyira félek tőle. A pénz úgy lenne h nekem 13 ezret kéne beleadnom, a gyakorlati helyem adná. Ezen kívül még kapnék 45 ezret(árvasági meg családi pótlék)amit el szeretnék tenni mert anyám nem tud segíteni. Szval párom fizetéséből meglennénk és még az enyémet félre tudnám rakni, de lehet télen kéne belőle 1 kicsi a fűtésre, nem tudom. Aztán ha végzek a sulival lenne fizum, és akkor sajnos hitelt kéne felvennünk h lehessen házunk, különben 30 évig gyűthetnénk a fizetésünk h legyen 1 kicsi házunk. És gondoltam próbáljuk meg az 1üttlakást mielőtt visszavonhatalan dologba kezdenénk. Ami jó de akkor már öregek lennénk. Viszont azt nem merném, nekem nincs kihez mennem ha nem jön össze, mert ha neki v nekem nem lesz fizetése, akkor már nem tudom mi lenne. Viszont ott van az is h fiatal vok, lehet összeveszünk, és ott az adósság. És anyámnak is igaza van, de szeretném megpróbálni. Mit tanácsoltok? Bocsi h ilyen hosszú:S
2010. aug. 24. 12:39
 1/7 anonim ***** válasza:

Menjetek albérletbe és próbáljátok ki. Aztán ha működik, utána el lehet gondolkodni azon hogy saját lakás vagy ház.

Ha meg nem működik akkor van visszaút az albiból!

2010. aug. 24. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Hát szivem szerint én is megpróbálnám vele, csak ott van anyám, akinek annyira félek elmondani, már most is ideges, mert sejti h nem fogom tűrni h szabályozza hány x lássam a páromat. Én tényleg úgy érzem h megtaláltam akit keresek, néha voltak veszekedések, de kizárólag amiatt mert nem akart jönni hozzám(30kmre) munka után, és rosszulesett, mert hiányzott nagyon. Máson soha nem veszekedtünk, én ilyen embert még nem láttam, aki ilyen rendes lenne velem ennyi idő után is. Eddig mindig kiderült milyen is a pasi valójában. Én is nagyon rendes vok, inkább próbálom megbeszélni a gondot, nem pukkadni. Ezért gondolom h megtaláltam a párom, de akkor is félek ha később házat szereznénk, azt fizetni kéne, és h ha összevesznénk akkor annak annyi lenne. Erre ő azt mondja ha össze is vesznénk, akkor se csinálná meg azt h utcára kerüljek. Na jó ezt most mondja, de jólesett. Nem tudom, sztem megpróbáljuk, és az iskolában is topon kell lennem, talán úgy anyám nem fog veszekedni velem. De mért akar ennyire irányítani? Mindent megmond, meg gúnyolódik azzal h többet szeretnénk 1ütt lenni.Olyan rossz!
2010. aug. 24. 12:55
 3/7 anonim ***** válasza:
mennyetek költözzetek el éljétek saját életeteket eza természet rendje mond meg anyádnak is..
2010. aug. 24. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:

egyszer úgyis kirepülsz... nem kéne visszafognia. ilyen korban már amúgyis elköltöznek otthonról, ezt meg kell értenie!

inkább segítenie kéne benneteket, nem hátráltatni.

szerintem vágj bele.

sok sikert!

2010. aug. 24. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

édesanyádra halgass

ő biztos tapasztaltabb, és biztosan csak jót akar neked


ez minden más kérdésre is igaz

2010. aug. 24. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Igen jót akar, én tudom is ezt. És nem is veszekednék vele soha. De szeretném ha a pasimmal lehetnék, nem csak úgy h na most kislányom megengedem h vele legyél, de hnap a reggeli busszal küld el. Ebbe is van igazság, de annyira szeretnénk. Meg kicsit zavaró mikor nálam van épp sexelnénk, és vki kint ordibál a családomból, mert vmi nem tetszik neki:S Múltkor is össszevesztünk h 20án mért nem voltunk 1ütt, én akartam volna, de ő inkább otthon maradt pihenni, és inkább szombaton jött, igaz elvitt vacsorázni engesztelésképpen. És mondta h bocsi de annyira kifáradt, mivel 12 órákat lapátol, meg autókat szerel, meg minden. Én ezt meg is értettem, végül is lehet én is ezt tettem volna. Viszont ha albéletbe lettünk volna, tuti nem mondta volna ezt, ezt ős is mondta. Vszínű akkor nem veszekednénk többet. Viszont ott van az is h félek.
2010. aug. 24. 13:10
 7/7 anonim ***** válasza:

azt mondod félsz?

"A szeretetben nincsen félelem; sőt a teljes szeretet kiűzi a félelmet, mert a félelem gyötrelemmel jár: a ki pedig fél, nem lett teljessé a szeretetben"

ez 1idézet a bibliábol függetlenül attol hogy vallásos vagy e szerintem jó mondás

2010. aug. 24. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!