Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Segítség! Már minden barátnőm...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Segítség! Már minden barátnőm bepasizott. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
A húszas éveim elején járok, van 4 közelebbi barátnőm, de már mindegyiknek van pasija. 2-nek már régebb óta, 2 meg mostanában jött össze valakivel. Annyira szerelmesek, hogy rám már nem is jut idő.:( Előtte sokkal több közös program volt, de most már mást sem hallok, mint hogy mi volt a találkozásaikon (mindent részletre pontosan), meg mit írtak egymásnak. Ez nekem picit sok. Már nem lehet tervezni semmi közös programot. Mit tegyek? Nekem most nincs kilátásban egy fiú sem, meg inkább a sulival vagyok jelenleg elfoglalva, de hiányoznak a barátnőim.:(

2013. dec. 11. 12:34
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%

Nos a barátnők élete is egyre inkább a párjuk, és később a családjuk felé fordul. Nagyon nagy lesz a "lemorzsolódás", ahogy az életben elválnak az útjaitok. Ez normális.

Csak a legtartósabb barátságok maradnak meg, alig pár darab, akikkel tartjátok majd a kapcsolatot hosszú évek múlva is.

2013. dec. 11. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
Gondolom akad majd jelentkező bőven privben a probléma elhárítására :)
2013. dec. 11. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
Vegyél egy csüngőhasú törpemalacot.
2013. dec. 11. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
Ez teljesen normális, ahogy Dowd írta, ez az élet rendje...
2013. dec. 11. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:
De én nem akarok olyan lenni, aki elhanyagolja majd a baràtait egy pasi miatt. Mi van, ha vége a kapcdolatnak? Akkor nem lenne senkim, tök magànyos lennék.
2013. dec. 11. 14:30
 6/19 anonim ***** válasza:
A barátok 90%-a lemorzsolódik ahogy halad az élet, 1-2 nagyon jó barát marad csak meg. :)
2013. dec. 11. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
Ugye te még nem voltál igazán szerelmes????
2013. dec. 11. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
47%
Nem mindenki tudja összeegyeztetni az új pasit meg a csajos délutánokat, nyilván gyakorlatlanok ebben, mert több szervezést meg kompromisszumot igényel, egyáltalán több erőfeszítést és odafigyelést a részükről. Valószínűleg észre sem veszik, hiszen ők boldogok a párjukkal, tehát neked kellene jelezni feléjük, hogy ez így nincs rendben, foglalkozzanak veled is, és nem csak azért vagy, hogy meghallgathasd az ő kalandjaikat. Ha olyanok a barátnőid, meg lehet ezt mondani nyíltan, őszintén a szemükbe, aztán ha nem törődnek veled továbbra sem, nyithatsz a többiek felé. Lehet ideje lenne új /érettebb/ társaság után nézni...
2013. dec. 11. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:
Voltam szerelmes, de én sokkal kevesebbszer említettem a sràcot, meg nem részleteztem olyan nagyon a talàlkàinkat, hogy példàul mit viselt, mit ivott, hànykor hova mentünk. Baràtnőim akàr 10-15 percig folyamatosan ezt beszélik, aztàn később is visszatérnek a témàra. Legfőképp az a baràtnőm, akinek 1 hónapja van pasija... szörnyű. Tényleg keresnem kellene más baràtokat is.
2013. dec. 11. 14:58
 10/19 anonim ***** válasza:

"De én nem akarok olyan lenni, aki elhanyagolja majd a baràtait egy pasi miatt." - miért gondolod, hogy a barátnőid párjai csak "egy pasi"-k? És ha már így nézed nyilvánvaló, hogy ők előrébb kerültek a fontossági sorrendben, mint Te.


Nekem is volt olyan tapasztalatom (nem velem történt, de a szemem előtt zajlott a dolog), hogy egy férfi képtelen volt megérteni, hogy a jó barátjának családja van és az neki sokkal fontosabb, mint péntek esténként beülni valahová inni.


Picit gondold át az életed, mert ez a gondolkodás nem vezet jóra. Mondjuk az is igaz, hogy még nem voltál igazán szerelmes...

2013. dec. 11. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!