Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Segítség! Már minden barátnőm...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Segítség! Már minden barátnőm bepasizott. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
A húszas éveim elején járok, van 4 közelebbi barátnőm, de már mindegyiknek van pasija. 2-nek már régebb óta, 2 meg mostanában jött össze valakivel. Annyira szerelmesek, hogy rám már nem is jut idő.:( Előtte sokkal több közös program volt, de most már mást sem hallok, mint hogy mi volt a találkozásaikon (mindent részletre pontosan), meg mit írtak egymásnak. Ez nekem picit sok. Már nem lehet tervezni semmi közös programot. Mit tegyek? Nekem most nincs kilátásban egy fiú sem, meg inkább a sulival vagyok jelenleg elfoglalva, de hiányoznak a barátnőim.:(

2013. dec. 11. 12:34
1 2
 11/19 A kérdező kommentje:
Mi màsok lennének?:) Leendő férj? Azt azért nem hiszem.
2013. dec. 12. 10:12
 12/19 anonim ***** válasza:

Kérdező:

Miért is ne lehetne leendő férj? :)

2013. dec. 12. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 A kérdező kommentje:
Nagyon abszurdul hangzik...
2013. dec. 12. 11:05
 14/19 anonim ***** válasza:

Egyáltalán nem az :)

Az emberek szoktak párt választani, szerelmesek lenni, és ha nagyon megtalálták a a párjukat megházasodni. Nem újdonság :)

2013. dec. 12. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 A kérdező kommentje:
Én még olyan éretlennek érzem magam ehhez.:(
2013. dec. 12. 12:08
 16/19 anonim ***** válasza:
az élet nehéz....
2013. dec. 13. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:

„De én nem akarok olyan lenni, aki elhanyagolja majd a barátait egy pasi miatt. “ – Gyakorlatilag az igazi barátaidat soha nem hanyagolod el, azokat meg, akiket elhanyagolni is tudsz, azok nem igazán a barátaid.

Hogy mondjam, az emberek gyakran keverik a barát és haver fogalmát. A barát az, aki ha felhív éjjel 3-kor, hogy kint van egy pusztán és menj érte, akkor te összekapod magad, beülsz az autóba és elmész rögtön hozzá. Akire ez nem érvényes, az nem a barátod, az csak haver, ismerős stb.



“Én még olyan éretlennek érzem magam ehhez.:( “ – Jó, azért ne nyavalyogj. Húszas éveid elején vagy, az igazi érettség akkor kezdődik, amikor már az arcod 40-50%a ráncos, tehát olyan 30-as évek körül. Mert kell egy adott életkor az érettség eléréséhez, de az életnek ugye különböző szakaszai vannak, mindegyiket másért és máshogyan élünk és mindegyik fázisnak vannak előnyei és hátrányai. Az érettség épp egy olyan dolog, amely fiatalon hiányzik, de van számos más előny, amely majd akkor fog halványodni, amikor az érettség körvonalazódni fog.


Amúgy gondolkozz már : az idő relatív a megfigyelő számára. Számodra úgy tűnik, hogy keveset vagy a barátnőiddel és magányos vagy , de ez igazából azért van, mert te szingli vagy. Nekik meg úgy tűnik valószínűleg, hogy épp elég időt vannak veled, mert nekik párjuk van. Végül is hol van az meghatározva, hogy mit jelent a “ sok idő “ és a “ kevés idő “ ? Nincs sehol ez megszabva, ezt mindenki egyénileg érzi.

2013. dec. 13. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 A kérdező kommentje:
Lehet túlságosan ráérek mostanában, ezért is gondolok ilyenekre.:/
2013. dec. 14. 12:35
 19/19 anonim ***** válasza:
Pasizz be, aztán mehetsz velük közös randira :)
2014. júl. 2. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!