Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Bepasizott a kiszemeltem. Van...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bepasizott a kiszemeltem. Van ilyenkor higgadt megoldás?

Figyelt kérdés

Nos egy lánnyal már jó sok ideje nagyon jól elvoltunk mint superhaverok. 95%ban biztos voltam benne hogy ha előálltam volna azzal hogy a haverságot cseréljük le egy magasabb szintre, ő örömmel belement volna kvázi már várva várta.Ám én vesztemre a fontolva haladó taktikát követtem hogy megvárom míg ez a 95% felmegy minimum 99%ra(minnél inkább elkerülvén a cikis helyzetet eredményező pofáraesést).

Ám eközben egy mitugrász a semmiből előállt a maga szerelmi vallomásával és a lány pillanatnyi effajta konkurencia híjján rábólintott.Ne vegyétek beképzeltségnek de én még mindig nagyon sanszosnak tartom hogy ha megkésve rálicitálnék hogy "inkább engem válasz" akkor engem választana.Ez ugyanakkor nem az én stílusom. Most mi a higgadt, hidevérű és persze tisztességes eljárás? Szimplán csak várjak??


2010. jún. 5. 23:17
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
90%

Ne várj, eddig is vártál és azt érted el, hogy behapsizott.

Húzd ki a bugyit a seggedböl, légy férfi és beszélj a csajjal.


21/F

2010. jún. 5. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 tetro ***** válasza:
85%
baromira nem érdekled a lányt. valószínűleg ő nem megfontolva kiváró taktikát alkalmazta, hanem egyszerűen csak barátként tekint rád. mert mégsem vagy olyan jó pasi mint gondolod, vagy mert csak simán neki nem jössz be. ez van, nyeld le simán a gombócot, aztán meg adj le az arcodból, nem áll jól ez egy nyuszinak.
2010. jún. 5. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Sztem várj, amíg szakít az ujjonccal...;) Ha mákod van, nem lesz ez egy hosszú kapcsolat, és utána nemsokra előadod neki, h szereted és szenvedtél, h összejött a gyerekkel...sok sikert!
2010. jún. 5. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Szerintem ha legközelebb együtt vagytok viccből fingj az arcára.
2010. jún. 5. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

"már jó sok ideje nagyon jól elvoltunk mint superhaverok."


Szerintem elég fiatal vagy még, leírom neked az élet két nagy igazságát:


1. Ha valaki bekerül a "haver" kategóriába az sose fog átkerülni a "barát (mint pár)" kategóriába... Ha egy lány ilyet vagy hasonlót mond, hogy "Te vagy a legjobb barátom", akkor abból már párkapcsolat sose lesz.


2. Nem éri meg különösebben tökölni, mert ez lesz belőle (jön valaki más). Nem azt mondom, hogy bunkó módjára "durr bele a málnásba", de ne kerülgesd sokáig a kását, mert akkor már repül is a "barát" címke.

2010. jún. 5. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

23:49es a számból vette ki a szót :) A Haver-zónából nagyon nincs kiút... ilyenkor annyi jut neked, hogy a lelki szemetesládája lehetsz...


tanács: ha ráhajtasz más lányra és randira kerül a sor, legkésőbb a 2. randin cselekedj valamit... mert azután egyenes út visz a "haver-zónába"

2010. jún. 6. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:

Nos 88as történetesen 23éves vagyok. Lehet nem egy rutinos középkorú de taknyos tini sem.Szal azért egy ideje ismerem a dörgést meg egysmást.

Pár dolgot pontosítanék: a haver szót én is ebben a megvilágításban ismerem, többször is átgondoltam a fogalmazásnál de hirtelenjében nem találtam akkor épp jobbat.Ezt a szuperhaver kifejezést úgy értettem mint a fiú meg lány akik sokat vannak együtt akár egy pár viszont még nem volt "gól" hogy hivatalosan párnak lehessen őket titulálni.....

Ennyit vártam annyit vártam....Nem arról volt szó hogy féltem hanem mint mondtam ismertem annyira a helyzetét hogy nincs a placcon vetélytárs-minek elhamarkodni.Hát vetélytárs kaliber nem is hanem egy olyasvalaki aki az odúból jőve nagyot mert és nyert.Nos a lány eszerint már várva várt arra hogy a közösségi oldalakon az "egyedülálló" szót lecserélhesse a "kapcsolatban" kifejezésre.Bizonyos korosztályban a lányok a legnagyobb trógert is felvállalják csakhogy az ismerősök előtt ne szégyenkezzenek hogy éppen nincs senkijük.Na oké azt hittem ő nem ad ennyire ezekre a szokásokra,ebben félreismertem. Hiba volt.

Mind a negatív mind a semleges vélemény jöhet továbbra is. Nem udvarlást várok a hozzászólóktól hanem építő vélemények tömkelegét.

2010. jún. 6. 01:13
 8/14 anonim ***** válasza:

a fiúknak is vannak érzései? :O :O

és nekik is rossz hogy aki tetszik nekik annak más lesz?

jótudni

2010. jún. 6. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
ha nem akarod elvesziteni akor mond el neki mit érzel mindenképpen
2010. jún. 6. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

"Bepasizott a kiszemeltem. Van ilyenkor higgadt megoldás?"


Igen, higgadtan figyelmen kívül kell hagyni azt a csöppet sem releváns tényt, hogy bepasizott.


"Nos egy lánnyal már jó sok ideje nagyon jól elvoltunk mint superhaverok."


Sokkal nehezebb ebből az állapotból párkapcsolatot építeni, mintha teljesen ismeretlenek lettetek volna eddig egymás számára. De ezt nyilván tudod.


"95%ban biztos voltam benne hogy ha előálltam volna azzal hogy a haverságot cseréljük le egy magasabb szintre, ő örömmel belement volna"


Én meg ha nem is 95%-ban, de eléggé biztos abban, hogy nem. Ha akarta volna a kapcsolatot, akkor 2-3 hónapnál tovább nem bírta volna (ritka a lány, aki eddig bírja) és kezdeményezte volna a kapcsolat más szintre helyezését. Ha te előállsz ezzel, az meg hülyén hangzik. Óvatosan tovább lehet nyomni abba az irányba a kapcsolatot, de nem ilyen bejelentésekkel.


"minnél inkább elkerülvén a cikis helyzetet eredményező pofáraesést"


Hibát követtél el. A nők megértőbbek, megbocsátóbbak a túl nyomulós férfival szemben, mint a puhány alakkal szemben. Pl. mert az utóbbitól megundorodnak, az előbbitől nem. Folyamatos közeledés lett volna a helyes módszer, és ha a nő látványosan ellenáll, pl. ellöki a kezed, vagy elhajol a csók elől vagy hasonló, abból legfeljebb néhány perc zavar keletkezik, amit úgy is be lehet állítani, hogy "kellemetlen félreértés" volt. És arcvesztés nélkül visszavonulót tudsz fújni. Ha viszont gyáva voltál, akkor az imázsod lerombolódik a nő előtt és abból a helyzetből már nincs megváltás.


"ha megkésve rálicitálnék hogy "inkább engem válasz" akkor engem választana."


Meg kell nézni, hogyan reagál a nő, ha most ráhajtasz. De ez elég rossz helyzet, mert az lesz az érzése (helyesen), hogy a férfiak versenyt futnak érte. Igazából az egyetlen helyes stratégia a részedről az lenne, ha most szereznél egy másik nőt, majd ezzel párhuzamosan próbálnál ismét rányomulni erre a nőre.


"Ez ugyanakkor nem az én stílusom."


Nem értem. Szűzen szándékozol meghalni? Ez a kérdés, nem a stílus.


"Most mi a higgadt, hidevérű és persze tisztességes eljárás?"


A tökéletes eljárás az lenne, ha (1) becsajoznál, (2) fenntartanád a barátságodat ezzel a lánnyal, majd (3) óvatosan megpróbálnád ismét megszerezni, tekintet nélkül arra, hogy foglalt-e vagy sem.


De egyébként az esélyeid alacsonyak, mert nem valószínű, hogy vonzónak talál a nő, ha hosszú barátság után sem szeretett beléd.

2010. jún. 6. 02:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!