Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátom eléggé nyomul, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom eléggé nyomul, hogy szexet akar, mikor mondtam h még korai aztmondta nem baj de addig csinalyunk mást. Pettingre gondolt hogy mondjam meg h nem akarom?

Figyelt kérdés
1 honapja vagyunk együt 1 szer törtènt valami petting azota csak a szex van a fejebe,ijesztõ ez nekem

2013. dec. 11. 15:35
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
És most elkezded védeni?
2013. dec. 11. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 A kérdező kommentje:
Nem,söt ilyenkor fordul meg a fejembe ha nem tetszene a szex velem visszamegy az exhez
2013. dec. 11. 16:15
 23/27 anonim ***** válasza:
Na, hát ha így gondolkodsz már nem is csodálkozom.
2013. dec. 11. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 A kérdező kommentje:
Talàn bizonytalan vagyok,rengeteget beszèl az exèrõl
2013. dec. 11. 16:17
 25/27 anonim ***** válasza:

Na, ez elég kétélű dolog. Egyrészt ugye az volna a fucsa, ha nem próbálkozna, hiszen mégse egy herélt. Ráadásul tartok tőle, neked is félreállna a szád, ha még csak nem is kívánna, ha nem tekintene nőnek.

Másrészt meg te nem szereted, legalábbis nem vagy szerelmes. Ha az lennél, nem lenne kérdés, hogy meddig menj el vele. Ha viszont nem vagy szerelmes, azt tuti, hogy ő is érzi, és ebben az esetben csak meg akar fektetni.

2013. dec. 11. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:

Úristen. Az én párom is mielőtt összejöttünk kiszállt egy 3 éves kapcsolatból. Na és akkor mi van? Nyilván azért szállt ki, mert nem működött a dolog.

1 hónap alatt nem is értem, hogy TE hogy bírsz ellenállni. Én 3 hétig bírtam (azt is csak azért, mert megjött) és utána én másztam rá, pedig nem vagyok szexmániás.

Nem szoktam ilyet írni, de én a srác helyében koccolnék, már csak azért is, mert hajlandóság sincs benned ilyesmire, még gyerekes vagy, és nem való neked sem a kapcsolat, sem a szex. Talán pár év múlva... De azt meg nem várhatod tőle, hogy annyit várjon.

2013. dec. 11. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:

3 év az életéből mással telt. A közelmúlt. Persze h. beszél róla.

26. véleménye pedig annyiból mérvadó, hogy elgondolkodtam rajta: Neked miért korai egyébként?

26. Eléggé leirta, hogy nőként hogy reagált, kivánta a párját. Neked nincsen hasonló érzés a testedben?

2013. dec. 11. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!