Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 26 éves koromig próbálkozok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

26 éves koromig próbálkozok aztán végleg feladom a csajozást! Mi a véleményetek erről?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Ahogy már írtam 25 éves vagyok és kb 7-8 hónap mulva leszek 26. Még sohasem volt barátnőm és igen szűz vagyok. Kitűztem egy célt h mielőtt 26 lennék megpróbálok minden erőmmel barátnőt szerezni... és ha így sem jött össze addig... legalább megpróbáltam mindent. Sztem 26 évesen ha még nem volt senkid az már olyan öreges... nem vagy már fiatal majdnem 30 vagy stb... szval ez a helyzet. Egyes barátaim szerint hülye vagyok... mások szerint teljesen jogos és megértenek. Nektek mi a véleményetek erről?
2013. dec. 11. 15:45
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:

Na válaszolok pár kommentre:

# 3/10 Időpont ma 15:49:

Hát nem tom ez most kötözködés vagy nem mindegy... Igazán nincsmit, örülök hogy legalább valakinek ezzel is tudtam segíteni. A sz@r helyzetemmel. :D



# 4/10 Időpont ma 15:53

Ahogy eddig most állok ilyentől sohasem kell tartanom. :D Egyenlő a lehetetlennel! Ez biztos! Még hogy magától jön oda hozzám jaja :D jóislenne.. :')

2013. dec. 11. 17:04
 12/17 anonim ***** válasza:

Ne add fel soha!

Milyen öreges? Belegondoltál már abba, hogy nemhogy öreges de az életednek pont azon időszakába érkeztél, amikor a lehető legtöbbet kihozhatod magadból? Ne ásd már 26 évesen magad, ez csak vicc ugye? :)


Amúgy meg ha valakivel nem jön össze, akkor felfoghatod úgy, hogy nem őt kerested. Úgysem ő kellett neked, tovább kell keresni. Nem az összes lánynak kell tetsszél hanem egynek. Azt az egyet kell megtaláld. Lehet, hogy több is létezik belőlük, sőt biztos. De legalább eggyel össze kell fuss. Nem szabad feladni, nincs értelme. Miért tennéd? :)

2013. dec. 11. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:

A világ legnagyobb hülyesége feladni...


Amúgy én is azt hittem majd jön a középsuli, és lesz csajom. Aki tetszett, csak akkor figyelt fel rám amikor már a feleségemmel jártunk együtt:D


Igaz én fiatalabb voltam mint te, mikor megismertem a feleségemet. Majdnem 21. de ő volt az első kapcsolatom. Előtte nem volt senkim se. De nem adtam fel, próbálkoztam és lett:) Már 2 éve házasok vagyunk.


Ne add fel.


24/F

2013. dec. 11. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:

Na akkor a sok optimizmushuszár után egy kis realizmus.

36 éves vagyok, nem volt stabil kapcsolatom, 1-2 éjszakák, és egy három hónapos van mögöttem.

Nagyon kevesen fogják beismerni hogy van olyan ember akinek egyszerűen nem jön össze. Ne akarj csak ezért változni. Te is egy önálló ember vagy, kedvtelésekkel, megvan mit szeretsz hordani stb. Ne erőltess magadra mások által javasolt ruházatot, vagy veselkedésformát, hisz onnantól az már nem te lennél.

Tudom nem egyszerű ezt megemészteni, élhetsz normális életet, de ne hidd ele a szajkózott közhelyet, mert nincs mindenkinek párja a világon.

Nem elkeseríteni akarlak, csak megosztom 10 plussz év tapasztalatát.

2013. dec. 11. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
Nem érdemes feladni, én sem adom fel mindenki megtalálja a párját ki előbb ki később, ja és ahogy az utolsó hozzászóló írta ne erőltess semmit magadra amiket mások erőltetnek rád saját magad legyél és eljön az igazi amikor egyáltalán nem is várod
2013. dec. 15. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Legyél bunkó paraszt, lesz barátnőd...
2013. dec. 21. 06:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
nem csak veled van a gond, megnyugtatlak. Valóban érdemes folytatni a küzdelmet, hiszen ami előtted lebeg célként az egy állapot, márpedig az oda vezető út az igazán érdekes, utána már rutin.. De valóban, a mai lányok közül még azok is el vannak szállva, lesepernek, beszólnak stb. akik egyáltalán nem olyan nagy durranások, teljesen átlagos külsejű csajnak, épphogy látszik a csecse, már játsza az eszét. Ne figyelj mindenre, csak amit érthetően beszél. Kezdésnek ez is elég.
2015. máj. 19. 03:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!