Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Győrben miért nincsenek normális lányok?

Figyelt kérdés

Sok lánynál próbálkoztam, de szinte mindegyik tipikus rib_anc volt, még ha elsőre nem is nézett ki annak.

Ezáltal nagyot csalódtam a mai "érett" lányokban.

Miért nem lehet egy fiatal srácnak normális kapcsolata?



2013. dec. 11. 16:04
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
10-es: Mindig a könyvtárat hozzák elő, pedig szerintem aki ezt mondja az életében nem próbálkozott a könyvtárban :D Sőt szerintem kb 0,1% lehet azoknak az aránya, akiknek sikerült a könyvtárban összejönni valakivel. A boltban leszóllítani valakit annak, nagyobb esélye van, mint a könyvtárnak, pedig az se lehet nagy ötlet. Én azt tapasztalom inkább, hogy a normális lányok Győrben annyira elfoglaltak, hogy nem érnek rá ismerkedni. Csak nem tudom mikor lesz rá idejük, 40 évesen már késő lesz nekik. 28f
2013. dec. 11. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!