Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Normális ez? Nincsenek érzéseim?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális ez? Nincsenek érzéseim?

Figyelt kérdés

2hónapja járok a barátommal, de nem tudom mit érzek iránta. Nagyon jól esik, hogy mindig megdicsér és azt mondja szép vagyok és egy nap elmondja ezerszer, hogy szeret. De félek, hogy csak azért járok vele mert sajnálom. Ha szakítanék vele tudom, hogy tönkre tenné magát.

De az az igazság, hogy kívülről nem tetszik annyira, és nagyon sokat gondolok arra a fiúra akivel fél éve smárolgattunk de közölte velem, hogy nem tudja mit érez és ott hagyott.

Én sem tudom mit érzek, hogy szerelmes vagyok-e, néha érzem, hogy szeretem de van mikor hidegen hagy és más pasikat bámulok, persze nem flörtölök meg semmi csak megállapítom, hogy helyes valaki és összejönnék vele.

A barátom mindig azt mondja én vagyok a mindene és nem tudja mit kezdene nélkülem, ezért meg sem említem neki a dolgot. De veletek már volt ilyen? Jó ez így?

SEGÍTSETEK!

16L


2012. ápr. 19. 17:21
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Szerintem szakíts vele. Nem igazságos vele szemben, h nem is szeretet és mégis vele vagy, miközben ő meg azt hiszi, hogy te is azt érzed amit ő.
2012. ápr. 19. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Szakíts vele minél előbb, mert ha külsőre nem tetszik, lányként nem fogsz tudni beleszeretni, és később csak rosszabb lesz!
2012. ápr. 19. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
nem, nem akarok vele szakítani, nem lehet.. hülyeséget csinálna. és nem akarom, hogy miattam baja essen, soha nem bocsájtanám meg magamnak
2012. ápr. 19. 17:32
 4/11 anonim ***** válasza:
Ja, akkor jó, menj hozzá feleségül és szülj neki sok gyereket, ha nem érdekel téged a saját életed.
2012. ápr. 19. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Előbb-utóbb úgyis rájönne h hülyíted, és akkor valószínűbb h hülyeséget csinálna. Össze se kellett volna jönnöd vele, ha külsőre nem tetszik.
2012. ápr. 19. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
De annyira akarta és erőltette, hogy járjunk..
2012. ápr. 19. 17:35
 7/11 anonim ***** válasza:
Kicsit mintha gyenge akaratú lennél... hogy lehet kierőltetni a kapcsolatot valakiből?
2012. ápr. 19. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Igazából nehéz eset. Nekem is volt egy ilyen barátom, kétszer szakítottam vele, mert úgy éreztem nem szeretem, és harmadjára is összejöttünk, mert az az igazság, hogy nélküle meg nem volt jó, pont így, h néha oda voltam érte, meg el voltam ájulva a sok bókolástól, de néha hidegen hagyott, és mikor harmadjára összejöttünk, akkor ő szakított velem, és azután nagyon sokáig nem tudtam túltenni magam, és nagyon fájt... valószínűleg az fájt, hogy ő adott túl rajtam, azután hogy én időről időre beleerőltettem magam ebbe a kapcsolatba, mert sajnáltam, és elhitettem magammal hogy szeretem, mert igen azt hiszem csak elhitettem magammal, és utána mikor szakított elhitettem magammal, hogy hiányzik, és h még mindig szeretem, közben pedig csak iszonyúan dühös voltam, és megalázottnak éreztem magam, mert csak úgy ni faképnél hagyott. És ezt feldolgozni nekem másfél évembe került, sőt még mindig felkavar, ha látom.

Én nem voltam elég erős hozzá, hogy szakítsak végleg, így kib*szódtam. Márpedig szerintem ilyen helyzetben az a helyes megoldás, mivel ha szerelmes lennél bele szerintem azt éreznéd... állítólag a szerelem, valami nagyon mindent elsöprő(igen, még én sem tapasztaltam). Márpedig ha nem vagy szerelmes ebbe a srácba előbb utóbb az valakinek úgy is fájni fog. Mert vagy az lesz a vége, hogy nem tudod megadni neki azt a szeretetet, amit egy párkapcsolat igényel, és ez eltaszít titeket egymástól, ahogy esetünkben történt, vagy az hogy egyszer csak feltűnik a srác akit igazán szeretni tudsz, s akkor ezt dobod szegényt. Pont ezért szerintem jobb lenne, ha ezen most túl esnél. Neked szar lesz egyedül lenni, neki meg még szarabb lesz ha tényleg szeret, de könnyebb lesz neki a felejtés, ha eleinte még tudja h te is egyedül vagy aztán az idő mindent begyógyít. Ő is megérdemli h megtalálja aki igazán neki rendeltetett és te is.

(Ez persze csak egy "én hibáztam, és ezt tanultam a saját hibámból" tanács. Mindig a szívedre hallgass, igazából azt hiszem ez a legjobb megoldás. Mert ha belegondolok, rengetek nagyszerű élményem volt ezzel a sráccal. S bár ezek az emlékek másfél évig valami iszonyatosan fájók és kínzóak voltak, és legszívesebben mindet kiradíroztam volna. Most h sikerült tovább lépnem, azonban igen is szívesen emlékszek vissza, és azt hiszem nem bántam meg...) 17/L

2012. ápr. 19. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Az előttem szóló jót mondott.

Az ő érdekében inkább most szakíts vele mint amikor már van egy konkrét pasi akivel tulajdonképpen már össze is jöttél, és már csak ettől a 'szerencsétlentől' kell valahogy megválni(nem hangzik valami jól nemde?)...

Ha nem s*gg hülye akkor rá fog jönni hogy erről van szó, és hát ennél nincs kellemetlenebb és sz@rabb dolog...

Egyébként én voltam hasonló szituban. Elég bonyolult a dolog de lényeg hogy a leányzó 'nem tudott szeretni' - boccs hogy félbeszakítom a gondolatot de ezt még mindig nem tudtam felfogni hogy miért nem tudta megmondani hogy nem jövök be neki emiatt még mindig mérges vagyok- de én persze fülig belészerettem. Nagyon sokat voltunk együtt míg nem eljutott arra a pontra, hogy kijelentette, ő összejön velem úgy hogy nem szeret és majd megtalálja bennem a boldogságát. Azt kihagytam hogy sokszor mondta hogy ő tudja hogy boldoggá tudnám tenni jól érezné magát velem stb. csak épp nem szeretett. Konkrétan ez sakk-matt volt... És még győzködött is, hogy dee jó lesz együtt meg minden, de nem tudta azt mondani őszintén hogy szeret.

Szerencsére egy elég erős személyiség vagyok és 1 hetes gyűrődés után(addig nem beszéltünk) megmondtam neki hogy ne vágjunk bele mert semmi jó nem fog kisülni belőle. Elképesztő nehezen hoztam meg a döntést, de neki akartam jót.. Utána jött egy jó nagy balhé és letiltott mindenhonnan nem vette fel a telefont, hát ennyi.

Nagyon durván padlóra küldött amúgy... Szóval jól gondolod hogy nem sok okosságot fog csinálni a pasid. Az életem nem a legszebb fényében tündököl és azóta kezdtem el cigizni és inni is(nyugi azért nem lettem egy kiégett alkoholista) :D Rám is nagyon nagy hatással volt a lány és ennyire nem szerettem még senkit, és van egy olyan érzésem hogy nem is fogok :/

Nem irigyellek hogy ilyen helyzetben kell kitalálnod hogy mi legyen. Csak remélem hogy jól fogsz dönteni :)

18/F

2012. ápr. 19. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Nekem jobban fáj, ha valaki szánnivaló hülyének néz, mint az, hogy valakinek egyszerűen nem tetszem, és van benne annyi tisztelet, hogy a szemembe mondja. Vagy legalább azt, hogy "figyelj, én semmit sem érzek irántad azon kívül, hogy legyezgeted a hiúságomat, de ha akarod, megtűrlek, és még mindig megölheted magad akkor, ha találok valakit, akit tényleg szeretni tudok"...
2012. ápr. 19. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!