Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért nincsenek normális pasik?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nincsenek normális pasik?

Figyelt kérdés

Manapság mindenkitől azt hallom, hogy nincs normális pasi a környezetükbe, tehát kb. a pasik 80%-a vagy csak alkalmi kapcsolatokra vágyik, vagy elvan a haverjaival, meg magával. Miért csak ilyen kevesen akarnak párkapcsolatot?

Akik meg abba nagyon pici %-ba tartoznak, talán még 20% sincs, azok meg biztos hogy foglaltak.

Ha esetleg mégis léteznek szingli komoly kapcsolatra vágyó fiúk, hol lehet őket megtalálni??


Ezt a kérdést elsősorban a 18-30 évesek körében értem.


2010. okt. 26. 19:30
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
38%
Meny bulizni ismerkedj es ha talalsz olyan "pasikat" tessek szelektalni...
2010. okt. 26. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
100%
Vannak am ugyan ebben a helyzetben vagyok csak én lányt keresek de a legtöbb 16-20 közti lány elkényeztetett h*lye akinek foglama sincs az életről és ennek tetejére ráadásul olyan hülye hogy az fáj. tisztelet a kivételnek természetesen 18F
2010. okt. 26. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
Én is az vagyok, és jelenleg épp nem foglalt.
2010. okt. 26. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
100%

Vannak normális pasik, csak a csajoknak a nem normálisak kellenek.

Aki meg elvan a haverjaival azért teszi, mert nincsenek normális nők.

2010. okt. 26. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
100%
Nem értek egyet az elsővel. Bulikban leginkább ilyen nagyonlaza "mindencsajtmegdugok" arcokat lehet találni.
2010. okt. 26. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 A kérdező kommentje:

19:37 - hova valósi vagy?

Egyébként eljárok bulizni, diszkóba ritkán, kocsmákba sűrűbben, de nem az "rúgjunk be minden este, mert az milyen menő dolog" típus vagyok, hanem inkább csak a társaság kedvéért, meg az ismerkedés miatt. Mióta egyetemre járok, iszonyat sok embert megismertem, a fenti kategóriákba mindegyik besorolható. Normális egyedülálló helyes fiú egy sincs.

2010. okt. 26. 19:48
 7/31 anonim ***** válasza:

"Ha esetleg mégis léteznek szingli komoly kapcsolatra vágyó fiúk, hol lehet őket megtalálni??"


Nem a megtalálással van a baj, hanem a válogatással.

Manapság eléggé divat válogatni, így a nagymenő arcok jutnak rivardafénybe. Hát persze, hogy nem a normális kategória. De mégis mindenkinek az kell. A rendes emberkék, akikkel ki is lehetne egy házasságot bírni, azok senkinek nem kellenek. A nőknek sokkal jobban számít a férfiak külseje, inkább arcra is, mint azt sokan gondolják. Ez az észrevételem. Lehet válogatni kérem, csak nem biztos, hogy ez kifizetődő hoszabb távon.

Aztán eljön ám a 30-as kor is egyszer, amikor már nem az lesz a fontos, hogy el tudjon menni az illető 7végén buliba, hanem mi legyen a családdal. És jön a GYK-ra a sok-sok kérdés, hogy "válni akarok 2 hét házasság után, mert bunkó a férjem" stb. Akkor pedig nincs min csodálkozni. Engem mindig a külső alapján ítéltek meg, ezt tudom, nem kell mondania senkinek.

24/F

2010. okt. 26. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
81%

Mert irreálisok az elvárások sok nő esetében. Mikor 17-18 éves voltam, a csajok azt kérdezték van-e lakásom, van-e kocsim, van-e állásom. Hogy a fenébe lett volna érettségi előtt önerőből?


18 évesen így lettem volna "normális pasi".


Most 25 éves vagyok, van lakásom, van kocsim, van állásom. De a legtöbb nőnek kicsi a lakás, öreg az autó, és pattogna, hogy miért nem vele törődök többet, mikor napi 9-10 órát kell dolgoznom.


Szóval, nem normális pasi a kevés, hanem normális elvárású nő.

2010. okt. 26. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:
Én normális is vok, 18-30 közötti is, és komoly kapcsolatot is szeretnék. Csak az a baj, h ronda vok.
2010. okt. 26. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:

20:02-es vagyok


Igazad van, sok múlik is az anyagi részén, de alapból, amikor megismerkedsz valakivel, nem tudhatja elvileg, hogy neked mid van, vagy mid nincs. Ez már szvsz eggyel feljebbi szint, amikor oké van, de miért csak ekkora, miért csak ennyi, miért csak ilyen. Egyből lehet akkor látni a lányon, hogy anyagias, és nem is a kapcsolat érdeki, hanem tartsák el, legyen arany élete. Mindig több kellene neki. Vannak ilyenek is. De az mondom, nem mindenki ilyen. Nyilván fontos dolog az anyagi háttér, de nem szabad(na) az elsődleges szempontnak lennie és minden felett állnia. Ugyanis ha ez a teória él akkor a kapcsoalt is csak második szerepet tölt be, és ez már érdekkapcsoalt.

Én spec rendes komoly kapcsolatot szeretnék, és mégsem jön össze, pedig nem vagyok zombi :D, nem tudok semmi olyant mondani, ami blokkoló ok lenne.

2010. okt. 26. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!