Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Volt már olyan, hogy végleg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt már olyan, hogy végleg feladtátok a reményt, hogy rátaláltok a valódi párotokra, aztán egyszer mégis összejött a nagy szerelem? 19/L

Figyelt kérdés
Öntsetek belém reményt, már én már nem hiszek benne. Olyan igazi szerelem félére, nem csak testi vonzódásra gondolok...
2013. dec. 11. 23:57
1 2 3
 11/21 Költőnő? ***** válasza:
csak így volt még szinte :)
2013. dec. 12. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! És annak, aki a reményről az írta gyengék támasza, meg egyenes út a halálba...én fordítva gondolom. Szerintem fontos a hitt, ami "életben" tart és vonzza a jobbat. De ez az Én elképzelésem, mindenki abban hisz, amiben akar.
2013. dec. 12. 00:12
 13/21 anonim ***** válasza:
Volt. Aztán amikor vége lett csak rosszabbra vált minden mint előtte.
2013. dec. 12. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:

Áh, a remény ...

http://www.youtube.com/watch?v=mMYFmItffBw

Nos vannak akik feladják és vannak akik nem. Nekem személy szerint már kezd elegem lenni a reményből.

2013. dec. 12. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
hát, 20 évesen nem volt még soha semmilyen barátnőm, nem hogy az igazi... eléggé feladtam már :/
2013. dec. 12. 01:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:

Nem, és nem is fog összejönni, mert nem akarom hogy összejöjjön!


Tökéletesen megvagyok egyedül!

2013. dec. 12. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:

Én is így vagyok, de nem jött össze még. Vagyis a szerelem már rég, csak kapcsolat nem lett belőle...meg viszonzás.


18/L

2013. dec. 12. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:

Nálam ez volt a helyzet.


5 év ment el az életemből ismerkedésre, próbálkozásra . 4, 10, 1 , 1,5 hónapos kapcsolataim voltak, plusz egy 3 hetes. Az utolsó 3 próbálkozás fél év alatt volt. Na utána mondtam azt hogy elég, teszek az egészre....


Akkoriban egy társkeresőn voltam regisztrálva az interneten, ott ismertem meg a 3 utolsó srácot. De mikor azt mondtam nem érdekel tovább igazság szerint lusta voltam letörölni magam. Csak nem foglalkoztam vele. A tanulásba temetkeztem, amúgy is vizsgaidőszak volt.


2 hónappal a 3 hetes minikapcsolatom után az egyik vizsgáról mentem haza, és akkor ott találtam egy üzenetet:) tetszett, hogy nem volt sablonos, hanem rám lett írva, az adatlapom alapján. 18 napig ismerkedtünk neten keresztül. Közben randira is hívott. Találkoztunk. Egymásba szerettünk. 1 hónap után megkérte a kezemet. 1 év után összeköltöztünk, majd fél évvel később összeházasodtunk:)


Szóval 3,5 éve vagyunk együtt. Pár napja volt a 2. házassági évfordulónk:)


27/N

2013. dec. 12. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 A kérdező kommentje:
Hú, utolsó! Ez aztán a sikertörténet! :) Gratulálok és örülök, hogy így összejött neked!! Remélem, egyszer majd Én is meglepődök és az ellenkezője lesz a mostani helyzetemnek. Kösz a válaszokat!
2013. dec. 14. 04:49
 20/21 anonim ***** válasza:
Nagyon nem.
2013. dec. 14. 04:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!