Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Külföldre megy dolgozni a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Külföldre megy dolgozni a barátnőm, most mi legyen? Bővebben lent

Figyelt kérdés
1 éve vagyunk együtt, de sajnos azóta nem talál munkát. Most jött Angliában neki egy lehetőség, ahol azonnal kezdhet. Én 2 hónapja dolgozok Budapesten, és sok tervem is van itt. Most mi legyen? Mindennél jobban szeretem a barátnőm, de ugyan akkor a terveim is fontosak. Ti mit csinálnátok ilyenkor? Akarja, hogy vele menjek, de őszintén én rühellem is angliát. (27/F)

2013. dec. 12. 23:17
 1/7 anonim ***** válasza:
mit meg nem adnék érte ha ott dologzhatnék,főleg a barátnőmmel.
2013. dec. 12. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

1) Mész te is

2) Lebeszéled a barátnődet

3) Elválnak útjaitok

2013. dec. 12. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Én autómániásként csak a közlekedés miatt gyűlölöm Angliát. A jobbkormány miatt. Én azt nem bírnám megszokni. Gyomrom felfordul tőle. Egyébként simán itthagynám a francba ezt a mocskos országot.


Nekem lenne ilyen lehetőségem, már holnap angliában lennék.

2013. dec. 12. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Csak én most kezdtem bele egy nagyobb projektbe, amit már vagy 10 éve terveztem :( Elég hülye helyzet ez. Ez az első normális kapcsolatom.
2013. dec. 12. 23:25
 5/7 anonim ***** válasza:

Csak te tudhatod milyen fontos terveid vannak itthon, mi nem ismerünk téged :)

Én ismertem egy srácot, kiment Angliába dolgozni kekszcsomagló volt, 3 év után vett kint magának egy Audit, bankba is volt pénze, jutott nyaralásra, és még az albérletre is futotta.

Magyarországon ezért kapnál 64 ezer ft-t, ami maximum az albérletet és a rezsit fedezné, de még nem vettél magadnak semmit!


Dönts szíved szerint, kérés mennyire szereted ezt a lányt, mennyire tudsz vele közös jövőt elképzelni :) idővel lehet visszajöhettek Magyarországra úgy is :)

2013. dec. 12. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Gondolom takarítós munka, mint mindenkinek. Van, aki bírja, mások megutálják. Kényelmetlen a közös szállás is: sok ember kevés fürdőszoba, sok bagó, sok pia, sok kábszer.


Mindent megígérnek, de keveset intéznek el belőle. Az albérleti díjat szedik be, arról szól az egész. 3 hónapon belül nem jár vissza a kaució! Gondolja át először, hogy mit vállal, olvasson blogokat, mert nem egyszerű.


Én egy éve vagyok kint, most kezdem összeszedni magam valahogy: iskolába járok és dolgozom, hogy ki tudjam majd hozni a családomat egy-két év múlva.


Ha teheted, menj vele, segíts neki! Munkát könnyebb találni és ha mi visszamehetnénk az időben, akkor azt a pillanatot választanánk ki, amikor kettesben külföldön maradhattunk volna (letelepedni). Sajnos akkor még nem volt ÚNIÓ és nem voltak gyermekeink!


Anglia kirabolta a fél világot, így azok a mai napig adófizetők. Nem 10 millió magyarból préselik ki azt a pénzt, ami a stabil működéshez kell! Sokkal jobb az életszínvonal itt, mint otthon! Ne ásd el a saját életedet odahaza!

2013. dec. 12. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Örülj neki ,hogy adódott munkalehetősége kint a barátnődnek ! Támogasd a terveiben ,hadd menjen ,innen jól teszi ha elmegy ... aztán a későbbiekben te is tedd félre az előítéleteidet ,és menj ki te is .Biztos nem bánnád meg .A párom korábban nem állhatta a németeket ,aztán ott adódott munkája ,a véleménye teljesen megváltozott .Most már oda tervezünk az elkövetkező évtizedekre családostól !
2013. dec. 14. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!