Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért van az, hogy a legtöbb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy a legtöbb tizen-, huszonéves fiúnak nincs párja?

Figyelt kérdés
OK, nem végeztem felmérést, de ezek a tapasztalataim. Azt látom, hogy a lányoknak, ha nincs is éppen barátjuk, több partnerük van az életükben, mint a fiúknak.
2013. dec. 13. 11:54
1 2 3
 11/30 anonim ***** válasza:
Mert nem mindenki olyan hülye hogy megb*sz minden lányt aztán elkap valamit tőlük és egy egész életen át bánni fogja.De azért 14 évesen menő volt ugye?
2013. dec. 13. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/30 anonim ***** válasza:

"mert udvarolni kellene nekik? a legtöbbnek munkája sincs. van aki a randin a nőre bízza a fizetést, stb... a szex nekik nem jelent semmit (tisztelet a kivételnek), a nőknek már annál inkább, pl. összebújás, együtt alvás stb... buli, drog, pia, ezt sok nő nem tűri. sok fiatal fiú levegőnek nézi a lányokat, lenézi őket, beszólogatnak, stb... na kb. röviden ezért..."

Talán nem a sutyerák selejt páwasrácokkal kéne ismerkedni!

2013. dec. 13. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/30 anonim ***** válasza:

"van aki a randin a nőre bízza a fizetést"


Vannak a normális nők akik a randin nem fogadják el, hogy a férfi fizessen helyette, hanem mindenki fizeti a saját fogyasztását alapon megegyeznek.

2013. dec. 13. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/30 anonim ***** válasza:

#10:Azért van ennyi r1b@nc és azért jár némelyikben több fa$z,mint egy útszéliben,met olyan sokat jelrnt nekik.

Nem egy olyannal találkoztam,amelyik velem akarta csalni a paliját.

2013. dec. 13. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/30 anonim ***** válasza:

"Miért van az...?"


HOL?

Ha végignézek az ismerőseimen, azt látom, teljesen kiegyenlített a helyzet. Ugyanannyi magányos lány van körülöttem, mint pasi.

2013. dec. 13. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/30 anonim ***** válasza:
nem volt dolgom ilyennel, ezt látom a környezetemben, és panaszkodnak a lányok, ennyi. az meg gáz, hogy itt is leírjátok, egy nőnek kellene udvarolnia. nagyon gáz!!! ha férfi lennék és pénzt kérnék egy nőtől, a pofám leszakadna.
2013. dec. 13. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/30 anonim ***** válasza:

"egy nőnek kellene udvarolnia. nagyon gáz!!! ha férfi lennék és pénzt kérnék egy nőtől, a pofám leszakadna."

El vagy tévedve.AZT agy CSAJ írta!

Hidd el,normális csajnak udvarolnának ezek a srácok.Már ha a végén nem a "bocsi csak barátság" mondatot kapja!

A fizetés randin..Egy normális pasi felajánlja,hogy fizet.A normális lány meg a felezést!

Túl kéne már lépni ezen a szutyok pénz kérdésen!

2013. dec. 13. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/30 anonim ***** válasza:

Mert túl nagyok a nők elvárásai a semmire,és csak a jóképű,primitív gyerekek érdeklik őket.Nos ezért.Ha már valaki értelmesen és komoly dolgokról szeretne beszélgetni velük,és nem arról,hogy hány csajt dugtál már meg,akkor az már nekik unalmas.

A lányok bármikor találnak maguknak valakit,csak válogatniuk kell,míg a srácok annak is örülnek,ha már van egy lány,aki egyáltalán érdeklődik irántuk.

2013. dec. 13. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/30 anonim ***** válasza:

"Ha már valaki értelmesen és komoly dolgokról szeretne beszélgetni velük,és nem arról,hogy hány csajt dugtál már meg,akkor az már nekik unalmas. "


Ez nagyon igaz! Gyakorlatilag 1-2 nap alatt lekoptatnak, ha normálisan viszonyulok hozzájuk. Unalmas vagyok mert lassú vagyok. Nekem kell egypár hónap az ismerkedésre. És csak aztán lehet valami. Eddig ezt nagyon kevés lány várta ki, 2 nap után már eliszkolnak a következő jelentkezőhöz, aki még 2 nap után meg is fekteti őket. De ez kell nekik, egészségükre.

2013. dec. 13. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/30 anonim ***** válasza:
Mert tizen-huszonéve kevesebb lány született, mint fiú.
2013. dec. 13. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!