Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Tegnap volt egy buli, és ott...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tegnap volt egy buli, és ott volt az a lány aki nekem is tetszik. De baj van. Mit tehetnék jelenleg?

Figyelt kérdés
Tegnap este volt egy buli ami ma hajnalig tartott. Ott volt az a lány is aki nekem tetszik. Szoktam vele beszélgetni egyébként :D Voltak ott haverok. A csaj nem nyílt, és sokszori kérés után jött velem táncolni. Egyébként állt egy helyben, és nézett. Szóval táncoltam vele egy kicsit, de aztán jött egy srác és megkérdezte, hogy nem táncolsz vele? És aztán elengedett és vele táncolt. Aztán újra velem. És újra mással. Úgy éreztem, hogy szeret engem, de tényleg. De mással is jól érezte magát, bele rázódott a buliba :D Hajnal után már nem bulizott csak beszélgetett a barátnőjeivel. Én is oda mentem, de feljött az egyik énekes akit én nem szeretek, és nem is nagyon ismerem. Szóval otthagytam őket, mentem tovább bulizni. De azóta is még mindig úgy érzem, hogy ez a lány valamit érez irántam. Egyébként szoktam vele beszélni, már lassan fél éve lesz, hogy ismerem. Még nem volt barátja, és még csak nem is csókolózott. Én 18 éves vagyok ő meg csak lesz jövőévben. Ezek után hogy viselkedjek vele? Vagy ti hogy látjátok ezt az egészet? Egyébként még most láttam először ilyen nyíltnak. Zárkózott, és legtöbbször a barátnőjeivel látom.
2013. dec. 13. 21:23
 1/1 anonim válasza:
Szerintem próbàlkozz vele udvarolj neki hivd el sétálni pizzázni vagy ilyesmi :-)
2013. dec. 13. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!