Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Van egy osztálytársam aki...

Van egy osztálytársam aki tetszik. Szerintetek ez az érzés kölcsönös? (Bővebben lent)

Figyelt kérdés

Van egy fiú osztálytársam akivel már több mint 10 éve ismerjük egymást, most járunk 3. éve egy osztályba(gimibe).

2.-ban elég közel kerültünk egymáshoz,jóba lettünk,nagyon sokat beszélgettünk a suliban is és facebook-on is.Sokszor észrevettem az órákon alatt,hogy engem néz, olykor találkozott a pillantásunk kb. 2-3 másodpercre de én utána elkaptam a tekintetem. :)Szünetekbe is odajött hozzám/hozzánk és beszélgettünk. A nyári szünetben minden abba maradt,de most újra olyan a kapcsolatunk mint régen.

Pár napja már mondta,hogy üljek mellé angolon, mert mindig jókat nevetünk együtt.Ma kérdezte hogy megyek-e meccsre mert jön ő is, és a hétvégi buliba is menjek majd ő hazahoz kocsival. :D

Szerintetek ezt vehetem amolyan "jelnek" és ő is kedvel engem vagy csak félre értem? :)

17/L



2013. okt. 4. 21:47
 1/9 Tarnolf ***** válasza:
Szerintem simán veheted jelnek. :D
2013. okt. 4. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Igen, ez egy elég erős jel, vegyed az adást.
2013. okt. 4. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Viszont van egy másik csaj aki az egyik legjobb barátnőm(neki van barátja) és ők jó barátok, mármint így vagyunk mi hárman. Emiatt lehet rám is csak haverként tekint :(
2013. okt. 4. 21:50
 4/9 anonim ***** válasza:

"Legfőbb elv az egyszerűség!"

Kérdezd meg!

2013. okt. 4. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Ez igaz, és biztosan ez lenne a legcélravezetőbb,de ha azt mondja,hogy nem iszonyatosan kellemetlen lenne, és nem lennék már barátok sem
2013. okt. 4. 22:04
 6/9 anonim ***** válasza:
Gyötrődni rosszabb!
2013. okt. 4. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
de a bnőm is általában odaül hozzá az angolon, meg ők is nagyon jóban vannak...
2013. okt. 6. 17:45
 8/9 anonim ***** válasza:
Könnyen megtudhatod h melyikőtök tetszik neki. Csak figyeld meg h hogyan viselkedik vele meg veled
2013. okt. 6. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Igazából szinte ugyan úgy mint velem...

de úgy látom kívül állóként,hogy rá csak barátként tekint. Emiatt lehet,h rám is. Sajnos nem tudom,de mindegy is,mert ha akar valamit neki kellene lépnie.

2013. okt. 7. 15:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!